Co se vám vybaví, když se řekne jogurt? Rychlá snídaně, jemná náplň oblíbené čokolády nebo super svačina v podobě jogurtového nápoje? Ale to z daleka není vše. Jogurt je totiž pro naše tělo užitečný i „zvenku“. Již po staletí si lidé uvědomují jeho hojivé a ošetřující vlastnosti - ochlazuje sluncem popálenou pokožku, zmírňuje podráždění kůže, pocity svědění a blahodárně vyživuje svými mléčnými proteiny. Schwarzkopf & Henkel využívá jeho přírodních a osvěžujících vlastností a na český trh přichází se dvěma novými „jogurtovými“ variantami sprchových gelů - Fa Yoghurt s Aloe Vera a Fa Yoghurt s kokosem, které zanechají vaši pokožku krásně hebkou.

Dlouhotrvající hebkost pokožky za pomoci jogurtu!

Jogurt poskytuje pokožce zvláště účinnou péči díky dvěma složkám v něm obsažených - kyselině mléčné a mléčnému tuku. Ty se pozvolna vstřebávají do horní vrstvy pokožky, zjemňují její povrch a dokonce i suchou či podrážděnou pokožku zanechávají hedvábně jemnou. Nové sprchové gely Fa Jogurt obsahují jedinečnou kombinaci jogurtových proteinů a společně s dalšími přírodními přísadami - kokosovým extraktem a mlékem z Aloe Vera zvlhčují vaši pokožku a chrání ji tak na dlouhou dobu před vysoušením.

Fa Jogurt s Aloe Vera

Ve druhé variantě nových sprchových gelů Fa zkombinovali odborníci od Schwarzkopf & Henkel proteiny jogurtu s Aloe Vera. Aloe gel z rostlinky podobné kaktusům se díky svým čistícím, hojivým, zvlhčujícím a antiseptickým účinkům již po staletí používá jako přísada zejména v kosmetice. Vsakuje se hluboko do kožních vrstev a ulevuje tak například při popáleninách, zamezuje vzniku puchýřů, ale také účinně zvlhčuje vysušenou pokožku. Mléko z Aloe Vera zvyšuje množství kyslíku v kůži, zpevňuje kožní tkáň, chrání pokožku před poškozením a zmírňuje svědění způsobené štípnutím hmyzu nebo při alergických reakcích. Sprchový gel Fa jogurt Aloe Vera s proteiny z jogurtu a mlékem z Aloe Vera je příjemným zážitkem jak pro začátek, tak i konec dne. Je nejen šetrný k pokožce, ale také osvěží vaše smysly.

Fa Jogurt s kokosem

Inovovaná směs proteinů z jogurtu a kokosového extraktu jemně zahalí pokožku do „kokosového závoje“. Tato kombinace působí blahodárně nejen na normální, ale i na podrážděnou pokožku, kterou dokáže zjemnit. Kokosový extrakt dává novému sprchovému gelu Fa jemnou, luxusní konzistenci i lahodnou vůni, která vás přenese na exotickou, tropickou pláž do stínu kokosových palem.

Schwarzkopf & Henkel tímto slučuje staleté znalosti našich předků s více než padesátiletou zkušeností značky Fa. Neváhejte vkročit do své sprchy a prožijte si s Fa Jogurt osvěžující, přírodní zážitek, který zanechává pokožku krásně vláčnou a dokonale hebkou.

Jogurtové pohlazení ve dvou nových sprchových gelech Fa Jogurt s Aloe Vera a Fa Jogurt s kokosem je k dostání v maloobchodní síti za 59,90 Kč.