Nekontrolovaná přitažlivost: Nespoutaná chemie.
 
Mezi vůní a její kůží je dokonalá shoda. Tak vzrušující a opojená, že jí nelze odolat a nutí to až k tomu prozkoumat každý záhyb jejího těla. Její vůně je nezapomenutelná a připomíná tak vzrušující vzpomínky.
 
Žena
Neexistuje větší zbraň než sebevědomí ženy. Její přitažlivost je neskutečná. Žena Agent Provocateur se snaží vyjádřit svou smyslnost s velkou sebedůvěrou a moc dobře ví, jaké ženské zbraně má použít.

 
Design
 
APHRODISIAQUE: Flakon
Smyslný design a tvar flakonu je inspirovaný ženským tělem. Černé strany flakonu s hladkým povrchem, který znázorňuje smyslnost ženské kůže, elegantní zlaté prvky flakonu dodávají flakonu moderní vzhled.
 
APHRODISIAQUE: Krabička         
Sametové černá krabička, která je lemovaná zlatou, stejně tak jako flakon. Kompozice, jak zlatá barva vede a proniká skrz obal je naprosto unikátní. Ikonické logo ve zlaté barvě vyjadřuje přítomnost a eleganci.
 
Vůně
Provokativní, opojně afrodiziakální, tak že probudí všechny smysly. Aphrodisiaque je elegantní sexy vůně. Je stejně tak vzrušující jako když jemné prádlo hladí vaše tělo. Vůně zanechává stopu touhy a svůdnosti. Je naprosto ženská a probudí veškeré vaše smysly.
 
Návyková orientálně-květinová vůně
Aphrodisiaque vůně otvírá lákavá ostružina, která se mísí s jemným jasmínem a vibrace vůni dodává bílý pepř. Pokušení a hravost je ukryta v srdci vůně, kde se misí vanilková orchidej, Cereus kvetoucí v nocí a lesní med. V pozadí vlně je ukryto smyslné pižmo v kombinaci s akcenty pryskyřice, které vůni dodává přitažlivost a smyslnost.
 
Vrchní tóny: ostružina – jasmín – bílý pepř
Střední tóny: lesní med – kvetoucí Cereus – vanilková orchidej
Spodní tóny: krémové pižmo - pryskyřice

Reklama