64db4303258cdobrazek.png

Díky vysoké koncentraci esenciálních olejů a nejčistších a nejdražších silic si tuto atmosféru můžete užívat skutečně dlouho. To vše v nadčasovém, elegantním flakonu.

  • dámská vodní vůně s květinovým srdcem
  • podtrhne ženskost a jedinečnost svojí nositelky
  • vůně je dílem parfémářky Caroline Sabas

Složení vůně
Ihned po přivonění vás okouzlí jiskřivé tóny bergamotu a chinotto pomerančů a společně s vůní šťavnatého ananasu ve vás vzbudí pocit očekávání a radosti. Svěží kompozici doplní opojné květinové aroma, zastoupené exotickými lotosovými květy, jasmínovými lístky a elegantní růží. Jako sluneční paprsky vás pohladí teplé dřevité tóny santalového a palmového dřeva v základu, které harmonicky doplňuje sladká zlatá ambra a průzračné pižmo.

Hlava

  • bergamot, citrus chinotto, klementinka

Srdce

  • ananas, jasmín, růže, lotosový květ

Základ

  • santalové dřevo, ambra, pižmo

Druh vůně: citrusová, květinová

Inspirace vůně: Odyssea
Vůně NOVELLISTA Calypso Fountain se inspirovala Homérovým eposem Odyssea. Ten zachycuje 10letou cestu ithackého krále z trojské války a jeho nehynoucí lásku k milované ženě. Příběh, který se zrcadlí v této vůni, se odehrává na ostrově Ogygia, kde hrdina ztroskotal. Tam ho našla a zachránila krásná nymfa Kalypso. Okamžitě se do krále zamilovala a držela ho na ostrově dlouhých 7 let. A právě samotná vůně ostrova, lehká a svěží jako vánek, a příběh nehynoucí lásky se otiskl do tohoto parfému. 

64db427e405ddobrazek.png

Cena: 2 200 Kč

Reklama