Využili jsme nejmodernější výrobní technologie a vylepšili původní složení tak, aby poskytovalo ještě účinnější výsledky. Nové složení obsahuje více organických složek a je obohaceno o vitamin E.


64afb6be2c99fobrazek.png

KLÍČOVÉ VÝHODY:

Nemastné složení

Odličovač očí Mary Kay je pověstný přelomovým složením bez tradičně používaných olejů, které rozpouští barevné pigmenty a nečistoty. Tím se eliminuje výskyt mastného filmu na pleti. Naopak ji zanechává dokonale čistou, osvěženou a připravenou na další krok péče o pleť.

Snadné a důkladné odlíčení

Šetrné dvoufázové složení odstraňuje i ten nejsilnější make-up bez nepříjemného drhnutí a tahání jemného očního okolí. Horní složka obsahuje speciální směs pro účinné rozpuštění voděodolných složek řasenky a očních stínů. Spodní složka je kombinací vodní báze a aktivních složek, které si hravě poradí s odstraněním nečistot rozpustných ve vodě. Po důkladném promíchání se obě fáze spojí a zajistí dokonalé odlíčení.

Bezpečnost a péče

Pro společnost Mary Kay je bezpečnost a účinnost přípravků prvořadá. Odličovač očí je vyvinut tak, aby byl jemný k pokožce a zároveň účinně odstraňoval make-up. Má dermatologicky testované složení a je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro velmi citlivou. Lze jej používat i při nošení kontaktních čoček.

Nový Odličovač očí poskytuje zaručené výsledky obohacené o nejnovější poznatky. Propojuje sílu účinného odstranění make-upu s výhodami vyživujícího složení. Výsledkem je tak skutečně výjimečný produkt.

64afb60c70f0eobrazek.png

Reklama