Kdo z nás si rád nedopřeje zdravou ovocnou svačinku? V tom případě si jistě oblíbíte nápoje typu Smoothie, které jsou vyrobeny z rozmixovaného ovoce a hodí se proto i pro diabetiky. Převratnou novinku Smoothie Mango / Maracuja se 100% obsahem ovocné dřeně uvádí na český trh značka Hello.

  • HelloSmoothie je velmi jemný a hustý nápoj, který obsahuje ovocnou šťávu doplněnou o rozmixovanou ovocnou dřeň, naopak neobsahuje vodu.
  • Smoothie má díky ovocné dřeni vyšší obsah vlákniny.
  • Smoothie neobsahuje žádný přidaný cukr a díky obsahu ovocného cukru je vhodný také pro diabetiky.
  • Kartonový obal Tetra Prisma Aseptic o objemu 750 ml s uzávěrem StreamCap zajistí, že vitaminy jsou chráněny před oxidací a Smoothie vydrží při běžné teplotě (neobsahuje chemické konzervanty).
  • Smoothie má vysoký obsah antioxidantů a neobsahuje žádná barviva.

Tato tekutá ovocná přesnídávka pro malé i velké má vyšší podíl vitaminů, antioxidantů a vlákniny než obvyklé ovocné nápoje. Smoothie neobsahuje žádný přidaný cukr či konzervační látky, protože praktický uzavíratelný obal obsah plně chrání. Ovocná dřeň Smoothie Mango/Maracuja se skládá z jablka, manga, banánu, ananasu a maracujy. Smoothie je běžně dostupný v maloobchodní síti. 

Cena: 29,90 Kč (0,75 l)

Když se řekne nápoj se 100% obsahem ovocné dřeně...

HelloJablko – přibližné složení jablka je voda (84,4 %), protein (0,2 %), tuk (0,6 %), sacharidy (14,5 %), díky obsaženým kyselinám zažene žízeň, zároveň zasytí a dodá energii. Jablko neobsahují téměř žádný tuk.

Mango zdroj beta-karotenu, přeměňovaného v těle na vitamin A, zdroj vitaminu C (vitamin C a beta-karoten jsou antioxidanty). Mango obsahuje 14 procent cukru.

Banán zralé banány obsahují až 22 % sacharidů (glukóza, sacharóza a fruktóza), 75 % vody, zbytek tvoří minerály a stopové prvky. Banán je zdrojem draslíku, vlákniny, sodíku, vápníku a hořčíku, zinku, manganu a molybdenu.

Ananas je ovoce bohaté na vitaminy, minerály a další důležité látky. Obsahuje např. vitaminy skupiny B, vitamin C a betakaroten - provitamin vitaminu A, ze stopových prvků pak draslík, hořčík, vápník, zinek, železo, mangan, sodík, síru a fosfor.

Maracuja – obsahuje vitaminy B a C, provitamin A, vápník a železo.