Gorenje dlouhodobě spolupracuje s ikonami světového designu, nejnověji s Philippem Starckem, jedním z nejosobitějších světově uznávaných tvůrců. Nepřehlédnutelná kolekce vestavných kuchyňských spotřebičů gorenje by Starck se vyznačuje špičkovými technologiemi a úsporným provozem.

gorenje

Vzhledově osvěžující linie je výsledkem zkušeností a tvůrčí síly francouzské designérské hvězdy Philippa Starcka, který úspěšně využil všechny možnosti moderních technologií uspokojující potřeby a přání uživatelů. Trouba, varná deska, digestoř, chladnička s mrazničkou, ohřívací zásuvka i dekorativní kryty pro myčky nádobí jsou navrženy ve stoprocentně shodném designu, jehož elegance vyjadřuje „diskrétnost jejich vysoké kvality a čisté linie“. Minimalistický design s atraktivní kombinací nerezové oceli a vysoce reflexního skla přirozeně splyne se svým okolím a doslova se stane odrazem vašeho životního stylu a osobnosti.

gorenje

gorenje

Design je tradiční prioritou při vývoji všech produktů značky gorenje, která tak úspěšně posiluje pověst tvůrce trendů na poli domácích spotřebičů a zároveň svým zákazníkům přináší pokrokové inovace.

gorenje

gorenje

Více na www.gorenje.cz

gorenje

Reklama