jmp

jmpNejdůležitější součástí postele je její matrace. Je důležité, aby matrace byla kvalitní především z hlediska ležení, tedy aby se na ní dobře spalo. Neméně zásadní je i hygiena lůžka - protože v lůžku dochází k bezprostřednímu styku lidského těla s prostředím, kde se díky vyšší teplotě a vlhkosti vyskytují roztoči a další mikroorganismy. Proto důležité, aby se v lůžku nevytvářely podmínky vhodné pro život těchto mikroorganismů, a tím se snížil jejich výskyt na míru, která nemá negativní vliv na zdraví člověka.

jmpNový materiál CELLPUR® pro výrobu matrací nabízí řešení pro všechny, pro které je důležitá maximální hygiena lůžka, jeho klima a vysoký komfort. CELLPUR® je unikátní studená pěna, která obsahuje celulózu TENCEL v práškové formě. Významnou vlastností celulózy je schopnost rychle a ve velkém množství na sebe vázat vlhkost a současně i schopnost tuto vlhkost rychleji uvolňovat odpařováním. CELLPUR® tak dokáže během 3 hodin pojmout dvojnásobné množství vlhkosti oproti standardním polyuretanovým pěnám bez přidané jmpcelulózy a současně dokáže vlhkost rychle a snadno uvolnit. Klima matrace je tak suché a příjemné a stává se nepříznivým pro život roztočů i jiných mikroogranismů.

jmpJMP - STUDIO ZDRAVÉHO SPANÍ® představuje novou značkovou řadu matrací GRANDO ALERGIK. Matrace GRANDO ALERGIK jsou vyrobeny z pěny CELLPUR®. Matrace GRANDO ALERGIK mají vysokou elasticitu a tvarovou stálost. Zásadní předností jsou jejich výtečné hygienické vlastnosti. Matrace jsou vhodné především pro alergiky na domácí prach, astmatiky, děti a všude tam, kde jsou speciální požadavky na hygienu lůžka (např. při zvýšeném pocení). Jsou vhodné i pro zdravé osoby, které hledají vysoký komfort jak z hlediska lehací plochy, tak především z hlediska hygieny lůžka. Matrace GRANDO ALERGIK byly klinicky testovány a zařazeny do skupiny zdravotnických prostředků.

Více informací najdete na stránkách: www.loznice.cz.

Studio zdravého spaní® - JMP, s.r.o.
Ohradní 14, 140 00 Praha 4
tel., fax: 241 485 855
e-mail: michle@jmp.cz

Újezd 11, 150 00 Praha 5
tel., fax: 251 510 480
e-mail: jmp@jmp.cz

Masná 1, 602 00 Brno
tel., fax: 541 216 395
e-mail: brno@jmp.cz

Masarykova 791, 757 01 Valašské Meziříčí
tel., fax: 571 613 555
e-mail: valmez@jmp.cz

Reklama