Bonboniéry byly stvořeny pro drobnou radost z každého bonbonu, který se sladce rozplyne na jazyku. Co by mohlo lépe doplnit lenivé sobotní odpoledne nebo rozšvitořené posezení s kamarádkami? Vyzkoušejte Maretto od Carly - jedinečný dezert z marcipánu a višní. Jediné zakousnutí do lahodné hořké čokolády odkryje sladký střed marcipánové pralinky a potěšení ze šťavnaté višňové náplně. Kombinaci tří lahodných složek: marcipánu, višní a čokolády si teď můžete vychutnat v novém kompaktním, krabičkovém balení.

www.carlachocolate.com

Marcipán

Zázračná hmota, kterou lze vytvarovat do rozmanitých tvarů od růžiček na svatebním dortu po rozmařilá velikonoční kuřátka, se vyrábí z cukru a rozemletých mandlí. Sladkost pochází původem z Persie nebo Orientu, ze stolů sultánových hostin se dostala do Evropy původně jako lék. Základní surovinou ve složení jsou mandle - oloupané a rozemleté spolu s cukrem na jemný prášek, který se potom v hrncích rozpouští nad otevřeným ohněm. Proč na něj žádný cukrář nedá dopustit? Dá se totiž vytvarovat do různorodých podob a navíc se perfektně pojí s dalšími chutěmi - třeba s čokoládou.

www.carlachocolate.com

Čokoláda

Co by mohlo být ještě lepší než křupavá a přitom rozplývající se tabulka čokolády? Přece sladké dobroty máčené v čokoládové polevě. Kvalitní čokoládu poznáte podle vysokého podílu kakaových částí - včetně kakaového másla, které zajišťuje, že se jemně rozpustí na jazyku. Třeba taková marcipánová kulička obalená v hořké čokoládě. Čokoládovna Carla, specialista na čokoládové polevy, do své čokolády pro ještě lepší chuť přidává přírodní vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR. U Maretta se můžete spolehnout na plnou chuť čokolády s minimálně 51 % podílem kakaa.

Višeň

Dokonalý požitek z každé pralinky Maretto do třetice zajišťuje višňová náplň v jejím středu. Sladká chuť se lehce propojí díky višňové šťávě a vám nezbyde nic jiného než sáhnout po dalším kousku. Dezert Maretto vyrábí česká čokoládovna Carla - nově v praktických krabičkových obalech, které se jednoduše vejdou do dlaně - ať už s nimi chcete potěšit sebe nebo obdarovat někoho blízkého.www.carlachocolate.com

Více informací na www.carlachocolate.com

Reklama