Zmrzlina Magnum Ecuador Dark je stvořena z těch nejkvalitnějších kakaových bobů a může se pyšnit jedinečným místem původu. Jak název napovídá, Magnum Ecuador Dark je prémiová vanilková zmrzlina v exkluzivní  čokoládě, vyrobené z kakaových bobů vypěstovaných v Ekvádoru a obsahující minimálně 62 % kvalitního kakaa.

„V dnešní době je již dobře známo, že kvalitní hořká čokoláda má pozitivní vliv na lidský organismus. Obsahuje totiž celou řadu chemických sloučenin, které ovlivňují nejen krevní tlak, ale i řadu jiných procesů v lidském těle, jako například dobrou náladu,“ říká PhDr. Marta Boučková.

Stejně jako u exkluzivních francouzských odrůdových vín nebo jednosladové whisky (tzv. single-malt), oceňují experti u čokolád s „čistým rodokmenem“ výrazné aroma a čistotu chuti. Čokoláda vytvořená pro nejnovější Magnum Ecuador Dark má naprosto jedinečnou chuť, která je dána jak půdními a klimatickými podmínkami, v nichž kakaovník roste, tak i samotnou kvalitou odrůdy zvolené pro tuto čokoládu.

 

Novinka: Magnum Ecuador Dark

 

Magnum Ecuador Dark se vyrábí ze vzácných a velmi aromatických kakaových bobů zvaných forastero“, které rostou v bujném polostínu jen na severu Ekvádoru, v povodí Amazonky. Tato odrůda se vyznačuje unikátní chutí červeného ovoce bez kyselého dozvuku, která je odborníky popisována jako zvláštní směs jemnosti a intenzity.

 

Pozitivní vliv čokolády

 

Kvalitní tmavá čokoláda obsahuje látky, které mají pozitivní vliv na lidský organismus. „V neposlední řadě je potřeba se zmínit o  endorfinech, tzv. hormonech štěstí, které sice čokoláda neobsahuje, nicméně právě tyto hormony produkuje lidské tělo při její konzumaci. Endorfiny zvyšují náš optimistický náhled na svět. Čokoláda nám sice nepomůže vyléčit stavy deprese, ovšem v malém množství ji lze doporučit pro zlepšení nálady nebo pro krátkodobé zvýšení stresové odolnosti“, říká psycholožka PhDr. Marta Boučková.

 

Zmrzlina Magnum Ecuador Dark je ideálním spojením výrazné a uspokojující chuti kvalitní čokolády s bohatou vanilkovou zmrzlinou, které dohromady tvoří výrazný chuťový požitek.

 

 

 

NEZÁVAZNÁ DOPORUČENÁ SPOTŘEBITELSKÁ CENA: 32,- Kč

 

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte 1x mobilní telefon LG Chocolate v prvním kole, 2x mobilní telefon LG Chocolate v druhém kole, 13x čokoládová masáž pro dvě osoby v prvním i druhém kole. Soutěžte ZDE .

 

 

 

Reklama