Kelímky Pegas Premium 460 ml

Cílem této řady je být nekompromisní v kvalitě a podařilo se nám v naší továrně v Opavě přivést na svět ty nejkvalitnější zmrzliny, které jsou na českém trhu k dostání.  35-40 % smetany při takto nízkém nášlehu nenajdete v žádné jiné zmrzlině na trhu! Absence levných náhražkových palmových, či jiných rostlinných tuků je u řady Pegas Premium samozřejmostí. To vše doplněné nízkým nášlehem, velkým podílem poctivých surovin jako je pravá belgická čokoláda, vanilkový lusk, mandle či pečlivě vybrané odrůdy jahod dává vzniknout skutečně unikátnímu chuťovému zážitku.

Pegas Premium Almond

Desítky let zkušeností ve vývoji a recepturách, kdy každý rok zkoušíme, jak nejlépe oslovit mlsné, ale zároveň náročné české jazýčky dalo vzniknout vanilkovo-smetanové zmrzlině srovnávající se snad pouze s italskými řemeslnými zmrzlinami. U této zmrzliny jsme smetanou nešetřili, je jí tam celých 40 %, což je nejvíce na trhu! Tuto báječnou zmrzlinu jsme doplnili o velké kusy mandlí, přidáváné do kelímku speciální plnící technologií zaručující dostatečnou velikost Peasích mandlí, kterých je v kelímku skutečně dost. Ve zmrzlině je také velice jemně vmíchána čokoláda, pro vytvoření opravdu celistvé chutě tohoto kelímku.

Pegas Premium Belgian Chocolate

Smetanovo čokoládová zmrzlina s velkým množstvím křupavých kousků pravé belgické čokolády, kterou naši technologové pečlivě vybrali pro co nejlepší harmonii chutí si snad získá srdce každého milovníka této vyhlášené pochoutky. Při ochutnávání této zmrzliny Vám křupání čokoládových kousků vykouzlí úsměv na tváři a už nebudete chtít ochutnat jiné mražené krémy s nízkým obsahem kakaa za čokoládu se vydávající! Chocoholici mají konečně svojí zmrzlinu, na kterou se můžou vždy spolehnout.

Pegas Premium Strawberry Shake

Co se stane, když smícháte pečlivě vybrané odrůdy jahod, smetanu a necháte namrazit? Přeci náš Strawberry shake! Opět tu nenajdete jinou než smetanovou zmrzlinu doplněnou o neuvěřitelné množství sladkých jahod, které jsme polokandizovali aby byli ihned po otevření kelímku příjemně měkké a vláčné. U této zmrzliny vás dozajisté příjemně překvapí i množství těchto jahodových kousků, kterými na rozdíl od konkurence rozhodně nešetříme.
5eeb7684454b3obrazek.png

Jak poznat kvalitní zmrzlinu?

Kvalitní zmrzlina musí být ze smetany. Dnes již najdeme spoustu mražených krémů z rostlinných tuků, jako třeba Magnum, kterými se výrobci snaží zlevnit své produkty a zvýšit si tím zisky na úkor kvality a chuti produktu. Smetana však na rozdíl od rostlinného tuku dodává zmrzlině hebkou plnou a bohatou chuť, kterou žádný rostlinný tuk nedodá.

Dalším velmi důležitým kritériem je zvolený způsob slazení. Ideální je klasický cukr neboli sacharóza. Dnes se více můžeme setkat se slazením glukózou, fruktózou či jejich kombinací. Mezi nezdravé cukry se řadí právě fruktóza, která v lidském těle metabolizuje na mastné kyseliny a tuky, které napomáhají k rozvoji diabetu 2. typu. V našich kelímcích je jako primární sladidlo vždy využit cukr, popř. glukóza, která na rozdíl od fruktózy je považována za zdravější cukr. Zmrzliny nikdy nebudou pokušení úplně bez výčitek, ale na zmrzliny Prima se můžete spolehnout co se týče kvality těchto surovin, které si v rozumném množství můžete bez výčitek dopřát.

Posledním důležitým aspektem, kterým se někteří výrobci snaží své zákazníky ošidit je vysoký nášleh. Nášleh neboli přimíchávání vzduchu do zmrzlin je něco, co podporuje sametovou chuť zmrzliny a pomáhá zmrzlinu nabírat lžičkou. Bez nášlehu by se jednalo o kus ledu, který by nešlo lžící jíst, ale museli bychom čekat na postupné odtávání. Špatné je, když velikost nášlehu opustí mez zvyšující kvalitu zmrzlin, ale stane se z něj faktor zlevňování zmrzliny. V našich kelímcích Pegas Premium se můžete setkat s nášlehem kolem 30 %. Někteří výrobci, jako třeba Magnum se však neštítí do svých produktů zvýšit nášleh na 70 % či dokonce 140 %! V takovém případě již platíte za pěnu a ne zmrzlinu. Nášleh si zjistíte jednoduše. Výrobci na svých obalech uvádí objem v ml a hmotnost v g. Naše kelímky Pegas Premium mají 460 ml s hmotností 390 g. Magnum prodává své surovinami méně kvalitní zmrzliny za téměř dvojnásobnou cenu o objemu 440 ml a hmotnosti 310 g. I zde platí, veškeré informace má zákazník na obale výrobku, a jsou mu tak vždy dostupné pro ověření, co vlastně kupuje.
5eeb769cc28abobrazek.png

Kelímky Mrož sorbet 460 ml

Mrože zajisté všichni znáte. Ovoce té nejvyšší kvality, odzkoušených odrůd a od prověřených farmářů – jen takové v Mroži najdete. Doplněné pouze smetanou či mlékem bez přidaných dochucovadel. Víte však také, že letos Mrož přichází s novými sorbety s vysokým podílem ovoce? Jahody – naše specialita. Nikdo Vám nenabídne tak kvalitní jahodové zmrzliny či sorbety jako Mrož. Pouze dvě speciální vyzkoušené odrůdy jahod nově také v sorbetu.

Osvěžení do horkých letních dny dokáže přinést Mroží malina! Ať už jste na koupališti nebo na zahradě, malinový sorbet vás dokáže dokonale osvěžit. Malinový sorbet Mrož se také skvěle hodí do koktejlů pro tu pravou letní pohodu a chvilku pro sebe.

Milujete mango? A co teprve mangový sorbet s velkými kousky indického zralého manga uvnitř! Popularita tohoto ovoce v České republice dlouhodobě roste, a tak vám ho přinášíme i v podobě tohoto skvělého sorbetu. I tento sorbet se skvělé hodí jak do dezertů, palačinek se strouhanou čokoládou, tak samozřejmě do letních koktejlů.

Přejeme vám Prima léto!

Vaše PRIMAZMRZLINA.CZ
5eeb76b126fa2obrazek.png

Reklama