BUDOUCNOST VAŠÍ KRÁSY

  • Nejkvalitnější 100% mořský kolagen na trhu.
  • Bioaktivní – hydrolyzovaný kolagen typu I,II,III s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C
  • Obsahuje všechny 3 typy nejkvalitnějšího rybího kolagenu v 1 dávce.

632c5f125da5dobrazek.jpg

Nejvyšší obsah kolagenu I: pro dokonalou pleť bez vrásek, pevné nehty a zdravé vlasy. Zlepšuje hojení jizev po akné, nebo operacích.
Kolagen II: pro vitalitu chrupavek, kloubů a těla
Kolagen III: pro zdravé cévy, střeva, pokožku, vlasy a nehty

Denní dávka obsahuje až 5500 mg čistého mořského kolagenu.
Což je nejefektivnější množství kolagenu v jedné denní dávce doporučené od 25. roku života
Skvěle se vstřebává a je velmi podobný lidskému kolagenu.

Vysoký obsah vitamínu C až 1000 mg
Díky vitamínu C se kolagen B. ESTEE 100% vstřebává a skutečně funguje. Také podporuje imunitu a zdraví organizmu.

První český a Slovenský kolagen s vysokým obsahem vzácné kyseliny hyaluronové 100 mg.

Nejrychlejší hydratace pleti a odstranění vrásek již do 14 dnů. Plet je hydratovaná,
jemná a vyhlazená. Pozitivní účinek na prodloužení efektu po zákrocích (mesoterapie, zvětšení rtů, liftingu, hydroliftingu, botoxu).

Samostatně balená denní dávka pro maximální účinek.

Troj pokovovaná fólie a vacuum zachovává dlouhodobou čerstvost a kvalitu kolagenu. Je EKO friendly
na rozdíl od plastů. Příjemně voní a skvěle chutná. Absolutně není cítit zápach po rybině.
Obsahuje výhradně 100% přírodní aroma a sladidlo.

Produkt je vyrobený z volně žijících a na volném moři chycených lososovitých ryb, které mají vysoce účinný kolagen v té nejvyšší možné kvalitě.

Jaký je příběh novinky Kolagenu B.ESTÉE ?
Zrod myšlenky vytvoření vlastních produktů na míru, pro výrazné omlazení a zkrášlení, vzkvetl z výzkumu paní doktorky Dr. Jany Bastien Šimurdové. A tak s využitím odborných poznatků o vlastních regeneračních schopnostech těla a studiem procesu stárnutí buněk, doktorka pracovala na dokonalém složení prvního efektivního kolagenového nápoje s revolučními účinky v té nejvyšší možné kvalitě. 

„Když si nejzákladnější stavební látky buněk budete doplňovat pravidelně u sebe doma a ještě v podobě chutného nápoje, výsledky omlazení na sebe nenechají dlouho čekat. »

Za zrodem značky B. Estee (Bí. Esté) stojí Dr. Jana Bastien Šimurdová alias «doktorka Janka», renomovaná estetická lékařka, uznávaná specialistka na omlazení pleti a anti-aging terapie. Ve své úspěšné praxi na klinice B. Estée se zaměřuje na optimální řešení projevů stárnutí a také jejich prevenci.

„Každý klient, který mě navštíví na klinice (www.besteeclinic.cz) chce udělat pro sebe to nejlepší. Vrátit obličej, pokožku, vizáž tam, kde byly kdysi. Zpomalit stárnutí nebo omládnout. Od tohoto momentu je to spolupráce. Klienti o sebe pečují doma a já o ně cílenou terapií v ordinaci. Měníme způsob péče o pleť, od kosmetiky až po výživové doplňky a životní styl, za ty nejefektivnější a tělu nejpřijatelnější, protože někdy krém již prostě nestačí.“

„Jestli pravidelné vnitřní užívání kyseliny hyaluronové a kolagenu zpomaluje stárnutí a jestli skutečně tyhle látky omlazují?“ 
„Na aktuálním trhu jsou dobré přípravky, ale obsah účinných látek ve složení není dostatečný. Aby klienti dosahovali perfektních výsledků, měli by užívat 3-5 produktů najednou, jen aby pokryli nároky těla. A to je mnoho. Kolagen B.Estée splňuje všechny tyto nároky"

Kolagenový produkt B.Estee obsahuje nejefektivnější množství prémiového rybího kolagenu I, II a III, který jako jediný umí doplňovat všechny typy kolagenů.

Kolagen typu I (pro dokonalou pleť, nehty, vlasy), kolagen typu II (pro vitalitu chrupavek a těla), kolagen typu III (pro zdravé cévy a podobně jak kolagen I pro kvalitní pokožku, vlasy a nehty).

Také jako jediný a první produkt na českém trhu obsahuje bezkonkurenční množství kvalitní kyseliny hyaluronové pro dokonalou hydrataci a extrémně rychlé omlazení. 
Navíc produžuje životnost výplní kyseliny hyaluronové.

Můžete si vybrat ze tří lahodných příchutí, v krabičce měsíční kůry najdete 30 sáčků kolagenu, v tříměsíčním balení 90 sáčků ve třech skvělých příchutích - jahoda, mango-marakuja a pomeranč. To vše s vysokým obsahem vitamínu C. Ten zabezpečí 100% vstřebání účinných látek a navíc podpoří imunitní systém. 

632c5f2ad1ae7obrazek.jpg

CENA: Balení 30ks – 1.290 Kč
K dostání na: www.bestee.cz

632c5eea29b9dobrazek.jpg