BOSS Parfums představuje BOSS Bottled Marine, osvěžující toaletní vodu, která dodává ikonickému charakteru BOSS Bottled vzrušující nádech svěžesti.

6242e5cc2a892obrazek.jpg

Nová kompozice vytváří kontrast mezi osvěžujícím chladem oceánu a hřejivým sluncem a dokonale vystihuje povznášející náladu letního dne na pláži.

Osvěžující letní vůně

BOSS Bottled Marine se otevírá výbuchem zmrzlého jablka a energizující máty, které poskytují chladivý kontrast k pikantnímu srdci šalvěje muškátové a skořice.

Základ z kašmírového dřeva, pačuli a tónů santalového dřeva dotváří vůni a evokuje teplo bílého dřeva pod odpoledním sluncem.

Tato limitovaná edice toaletní vody, kterou vytvořily talentované parfémářky Sophie Labbé a Honorine Blanc, je ideální letní vůní.
Vůně BOSS Bottled Marine, která je prezentována v okamžitě rozpoznatelném flakonu BOSS Bottled v matně modrém provedení, je uzavřena broušeným uzávěrem v tmavě modré mužné barvě.

Balení v lesklé bílé a matné modré barvě dodává vůni eleganci.

Celosvětová tvář značky BOSS Bottled, hollywoodský herec Chris Hemsworth, je v nové kampani pro BOSS Bottled Marine svěží a uvolněný.

6242e68899c03obrazek.jpg

Jako podnikatele, muže od rodiny, vášnivého surfaře a zapáleného ochránce životního prostředí definuje Chrise Hemswortha mnohem víc než jen jeho úspěch na velkém plátně.

Mezinárodně uznávaný, ale vždy skromný, představuje mnohostrannou a inspirativní osobnost moderního muže BOSS.

6242e6300bed6obrazek.jpgBOSS Bottled Marine Eau de Toilette je v prodeji od 1.4. 2022 ve velikostech a cenách
100ml: 2 330,-Kč
50ml: 1 780 ,- Kč