Egyptská farmaceutická společnost Eva COSMETICS Pharma představuje nelepivé antibakteriální gely na ruce Eva (50 ml), které zabíjí 99,9 % bakterií, a jsou tak velmi účinným pomocníkem v boji proti bacilům nebo při prevenci nemocí špinavých rukou. K dispozici jsou dvě varianty - Eva antibakteriální gel s vůní zeleného jablka, který je speciálně určen pro děti, a Eva antibakteriální gel free fragrance.

EVA antibakteriální gel na ruce free fragrance (50 ml)

gel EvaAntibakteriální gel na ruce s aloe vera je určen pro hygienu rukou bez přístupu vody jako např. při pobytu v přírodě, na hřišti nebo hromadných dopravních prostředcích. EVA antibakteriální gel jako jediný nelepí, díky svému praktickému balení v tubě je vhodný do kabelky, do auta či kanceláře. Zabíjí až 99,9 % bakterií, a je tak ideální prevencí nemoci špinavých rukou i chřipky. Obsahuje i glycerin a aloe vera pro péči o ruce. Doporučené použití a dávkování: malé množství gelu nanést na ruce a rozetřít do úplného vstřebání. Po aplikaci není třeba ruce dále omývat vodou, protože antibakteriální gel po použití nelepí a nezanechává prakticky žádné stopy. Opakujte dle potřeby. Orientační maloobchodní cena je 59 Kč.

Eva antibakteriální gel na ruce s vůní zeleného jablka (50 ml) - pro děti

gel Eva juniorAntibakteriální gel na ruce s aloe vera je určen pro hygienu rukou bez přístupu vody jako např. při pobytu v přírodě, na hřišti nebo hromadných dopravních prostředcích. EVA antibakteriální gel jako jediný nelepí, díky svému praktickému balení v tubě je vhodný do kabelky, do auta, přebalovací tašky apod. Zabíjí až 99,9 % bakterií, a je tak ideální prevencí nemoci špinavých rukou i chřipky. Obsahuje i glycerin a aloe vera pro péči o ruce. Doporučené použití a dávkování: malé množství gelu nanést na ruce a rozetřít do úplného vstřebání. Po aplikaci není třeba ruce dále omývat vodou, protože antibakteriální gel po použití nelepí a nezanechává prakticky žádné stopy. Opakujte dle potřeby. Orientační maloobchodní cena je 59 Kč.

Antibakteriální gely EVA jsou k dostání v lékárnách a na internetu. Výrobcem je egyptská společnost EVA COSMETICS PHARMA, která v oblasti svého působení patří mezi přední farmaceutické firmy.

Reklama