Dove uvádí zcela novou pečující řadu Regenerate Nourishment vyvinutou na míru ženám, které své vlasy často zatěžují barvením, žehlením či kulmováním, ale přesto je chtějí uchovat krásně vyživené a lesklé. Novinka Dove Regenerate Nourishment obsahuje výtažek z červených řas a Keratin Nutri Complex, díky kterým regeneruje vlasy do hloubky a eliminuje známky jejich poškození.

Portfolio produktů obsahuje šampon, kondicionér, masku a velmi účinné olejové sérum.  Nyní již není nutné bát se zničených vlasů, ženy mohou bez obav vyjádřit svůj jedinečný smysl pro krásu a upravovat vlasy dle aktuální nálady. Dove Regenerate Nourishment zahladí všechny stopy a zanechá vlasy krásně vyživené, silné a lesklé.  

Vlasy toho musí vydržet opravdu hodně, ať už jde o barvení, natáčení, žehlení nebo množství stylingových přípravků. Postupem času proto dochází nejen k jejich povrchovému opotřebení, ale neblahé změny se mohou projevit i hluboko uvnitř vlasového vlákna. Oslabení, častá lámavost a hrubost či suchost na dotek jsou jen některými z možných důsledků takového zatížení.

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnou kombinaci složek, které přispívají k regeneraci vlasů a navrací jim zdravý vzhled i v případě výrazného poškození. Klíčem k výjimečnosti novinkové řady je její inovativní složení s vyživujícími výtažky z červených řas a Keratin Nutri Complex. Vlasy díky jeho schopnosti vnitřní hloubkové obnovy získají na první pohled hladší, silnější, lesklejší a zdravější vzhled. Celé kolekci navíc vévodí sofistikovaná vůně zelených květin s nádechem šťavnatého citrusu a zeleného čaje doplněná krémovým pižmem.

Produkty Dove Regenerate Nourishment našly inspiraci v přírodě, konkrétně ve výjimečných vlastnostech červených mořských řas. Ty se v průběhu milionů let dokonale přizpůsobily extrémním podmínkám skalnatých pobřeží oceánů se střídáním přílivů a odlivů, jež je zocelily proti dehydrataci, výrazným výkyvům teplot nebo změnám slanosti vody. Řasy proto obsahují složky, které dokáží udržovat stálou vlhkost, množství stopových prvků, minerálních látek a pyšní se excelentními regeneračními účinky. Stejně jako řada Dove Regenerate Nourishment obohacená o výtažky z červené řasy a Keratin Nutri Complex pomáhá doplňovat živiny a opravovat vnitřní strukturu poškozených vlasů.

Dove

Přehled produktů:

Šampon napomáhá odstraňovat známky poškození, doplňuje vlasům živiny a posiluje je zevnitř. Aplikujte na vlhké vlasy, jemně promasírujte a opláchněte. Šampon lze používat denně. K dostání za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 119,90 Kč.

Kondicionér vyživí vlasy do hloubky, zanechá je lesklé a pevné na první pohled i dotek. Naneste jej od středu vlasů do délek a opláchněte. Lze používat denně. K dostání za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 119,90 Kč.

Maska vlasy hloubkově obnovuje a vyživuje. Doplňuje potřebné látky a kompenzuje poškození vzniklá přílišným zatěžováním. Naneste ji od středu vlasů ke konečkům a nechte pět minut působit. Používejte jednou týdně, v případě rozsáhlejších poškození i častěji. K dostání za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 149,90 Kč.

Olejové sérum je vůbec prvním produktem svého druhu v portfoliu značky Dove. Inovativní přípravek spojuje výživné oleje a regenerační vlastnosti pro dosažení okamžitého lesku. Jeho pravidelné používání zároveň vlasy posiluje a zabraňuje jejich třepení. Stačí do konečků vetřít 3–4 pumpičky a vlasy upravit jako obvykle. K dostání za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 229,90 Kč.

Reklama