Řada krémových antiperspirantů Dove Maximum Protection, která již tradičně nabízí maximálně spolehlivou ochranu před nepříjemným pocením a zároveň hydratuje jemnou pokožku vašeho podpaží, se rozrostla o nový přírůstek s okouzlující vůní granátového jablka a citronové verbeny.

 „Zvýšené pocení doprovází silné emoce, tedy samozřejmě i stres. V takovém případě pociťujeme především pocení v podpaží. Tento nepříjemný jev se ovšem dá regulovat vhodným antiperpsirantem.  Osobně mohu doporučit Dove Maximum Protection, který má dobré antiperspirační vlastnosti a jeho čtvrtinu tvoří hydratační složka, která má zklidňující efekt na pokožku podpaží,” uvádí MUDr. Monika Arenbergerová.

Nový Dove Maximum Protection je krémový antiperspirant, který poskytuje maximální ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu, pečuje o pokožku v podpaží a navíc příjemně voní. Díky svému unikátnímu složení Dovezaručuje Dove Maximum Protection 2x účinnější ochranu proti pocení v porovnání s běžným antiperspirantem Dove ve spreji a díky speciální technologii zabraňující vzniku zápachu vám dodává celodenní pocit svěžesti. S jednou čtvrtinou hydratačního krému navíc také zklidňuje podrážděnou pokožku a zanechává ji vláčnou, hebkou a zdravou.

Pro dosažení maximálního účinku aplikujte antiperspirant Dove Maximum Protection do podpaží před spaním. Během odpočinku jsou totiž potní kanálky nejméně aktivní a antiperspirační látky tak mohou lépe proniknout do pokožky a zajistit tak silnou ochranu proti pocení během následujícího dne. Antiperspirant Dove Maximum Protection však můžete používat i ráno a je účinný, i pokud se vysprchujete.

DoveNová okouzlující vůně granátového jablka a citronové verbeny ve variantě Pomegranate vám učaruje svou exotickou svěžestí.

  • Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  169,90 Kč

Přirozená vůně Original Clean vám zaručí, že budete svěží po celý den.

  • Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  169,90 Kč

DoveSvěží vůně okurky a zeleného čaje ve variantě Go Fresh vám dodá pocit osvěžení a energie.

  • Nezávazná doporučená spotřebitelská cena:  169,90 Kč
Reklama