Mezi čokoládová pokušení, kterým neodolá žádný mlsný jazýček, přibyly dvě novinky: Mandle v čokoládě a Švestky premium - obě máčené v hořké čokoládě od české čokoládovny Carla. K dostání jsou v elegantních krabičkách přímo vyzývajících po tom stát se dárkem, který někomu udělá radost.

švestky

Višně nejsou jediné ovoce, kterému lahodí kombinace s alkoholem a čokoládou. Už jste vyzkoušeli švestky? Máčené v rumu a obalené v lahodné hořké čokoládě - jen se po nich zapráší. Švestky premium od čokoládovny Carla mají neodolatelnou chuť díky kombinaci šťavnatého ovoce a kvalitní čokolády s podílem kakaové sušiny minimálně 55 %. Mezi klasické dobroty k uzobávání patří také mandle v čokoládě. Aby dosáhly charakteristického matného vzhledu, obalují se sladké mandle v čokoládě ještě navíc kakaovém prášku.

švestky

Pokud hledáte drobný dárek ke slavnostní příležitosti, vyzkoušejte nové bonboniéry. Švestkami v čokoládě můžete vtipně podarovat muže - třeba spolu s lahví něčeho ostřejšího. Každou ženu pak potěší malý dáreček k lahvi vína - křupavé mandle v čokoládě.

švestky

Carla je jediná ryze česká čokoládovna, kakao dováží z kolumbijských kakaovníkových plantáží a vyrábí z něj celou řadu výrobků od bonboniér po čokoládové polevy do kuchyně.

www.carla.cz

Reklama