Máte sedavý způsob života, moc se nehýbete a poslední dobou se nestravujete zdravě? Získali jste díky tomu kila navíc, která jsou Vám na obtíž? Máme pro vás několik důležitých rad a tipů jak nabrané kilogramy efektivně shodit.

Digella

Jak se zbavit nechtěných kilogramů?

  • Více pohybu
  • Pravidelný a dostatečný pitný režim
  • Zlepšit kvalitu jídelníčku, zejména obohatit o vlákninu

Jídlo, které obsahuje málo vlákniny a stres, který prožíváme, vedou nejen k obezitě, ale způsobují i problémy s trávením. Skvělým způsobem, jak tyto potíže řešit a hlavně jim předcházet, je konzumace dostatečného množství vlákniny, která je především zastoupena v zelenině. Co dělat nemáte-li ji právě po ruce? Jaký je náš tip pro řešení?

Nyní můžete vyzkoušet nové, účinné tablety Digella od Walmarku. Představují řešení, jak se zbavit nadbytečných kil a podpořit své zdraví. Digella jsou ochucené, snadno rozkousatelné tablety bohaté na přírodní vlákninu, obohacené o vitamin B3, prebiotika a sladkovodní řasy Chlorellu a Spirulinu. Jejich užíváním doplníte do vašeho jídelníčku potřebnou vlákninu. Jsou i výbornou náhražkou ve chvílích, kdy vás přepadne chuť na sladké. Vybrat si můžete z příchutí ananas nebo rum-kokos.

Digella představuje kombinaci přírodní vlákniny, prebiotik a sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny, které mají blahodárný vliv na naše zažívání. Právě díky svému vysokému obsahu vlákniny navozují tyto tablety pocit sytosti, a tím pomáhají kontrolovat nezvladatelnou chuť k jídlu. Oceníte je tedy ve chvíli, kdy se rozhodnete zredukovat tělesnou hmotnost.

Co je to vláknina?

Vláknina je laicky řečeno nestravitelná část rostlinné potravy, která pomáhá pohybu potravy trávicí soustavou, vstřebává vodu a váže na sebe některé látky z potravy, jako například cholesterol. Vláknina ve většině případů upravuje zácpu a je užitečná také při průjmu, protože vstřebává vodu a přidává stolici na objemu. Vláknina pomáhá předcházet civilizačním chorobám, například rakovině tlustého střeva, obezitě, syndromu dráždivého trakčníku nebo hemoroidům.

Vláknina obsažená v Digelle je navíc obohacena o látky, které její účinky umocňují. Které to jsou?

Sladkovodní řasa Chlorella
Je to jednobuněčná sladkovodní řasa bohatá na bílkoviny, sacharidy a tuky. Zároveň obsahuje vitaminy a minerály (zejména vápník, hořčík, zinek a železo), které chrání buňky před působením volných radikálů a působí proti předčasnému stárnutí. Chlorella má také čistící a detoxikační účinky.

Sladkovodní řasa Spirulina
Obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry, a zároveň podporuje imunitní systém. Pomáhá regenerovat organizmus, kontrolovat tělesnou váhu a tím podporovat hubnutí. Je bohatá na rostlinné bílkoviny, chlorofyl a vzácnou esenciální nenasycenou mastnou kyselinu GLA. Podporuje také imunitní systém.

Psyllium
Vláknina získávaná ze semene jitrocele indického. Ten hraje významnou úlohu v procesech trávení. Pomáhá také při hubnutí, a to tak, že navozuje pocity sytosti. Psyllium také přispívá ke snížení cholesterolu v těle.

Prebiotika
Prospěšně ovlivňují střevní mikroflóru a podporují růst prospěšných bifidobakterií.

Vitamin B3
Je to vitamin rozpustný ve vodě. Hraje důležitou roli v energetickém metabolizmu buněk.

Pokud chcete dodat tělu dostatek vlákniny a omezit chuť na sladké, dopřejte si třikrát denně 3-4 tablety Digella. Nezapomeňte během užívání také hodně pít, doporučují se alespoň 2 litry vody denně. Digella si můžete nyní pořídit v lékárně v balení 150 tablet za doporučenou cenu 229 Kč a 300 tablet za doporučenou cenu 419 Kč.

Více na www.walmark.cz

Reklama