Novinka Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SkinSpa přináší komplexní řešení pro krásnou a hladkou pokožku celého těla až na dobu 4 týdnů. Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SkinSpa je vybaven 2 nástavci s peelingovými kartáčky – fialový pro běžnou a modrý pro hloubkovou exfoliaci pokožky. Kartáčky zaručují 4x až 6x efektivnější peeling než je tomu při použití běžného manuálního kartáče, tím pádem viditelně zjemňují pokožku v citlivých oblastech a redukují možný výskyt zarostlých chloupků.

braun

Epilační nástavec Braun Silk-épil 9 Wet&Dry má oproti ostatním modelům z řady Silk-épil o 40 % širší hlavu, v jednom tahu tak díky systému Micro-Grip zachytí a odstraní více chloupků pro mnohem rychlejší epilaci. Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s pokožkou a v porovnání s voskem odstraňuje až čtyřikrát kratší chloupky. Vysokofrekvenční masážní systém svými vibracemi stimuluje pokožku a díky možnosti použití ve sprše či koupeli tak zajistí jemnější epilaci.

Doporučená cena epilátoru Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SkinSpa je 5 499 Kč.

Pro více informací navštivte prosím: www.braun.com/cz.

Epilátory Silk-épil od společnosti Braun odstraňují v porovnání s voskem i chloupky čtyřikrát kratší, takže pokožka zůstává hladká až čtyři týdny.

 

NOVÝ Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SkinSpa: Nejrychlejší a nejpřesnější epilace:*

braunO 40 % širší hlava*: odstraní jedním tahem a rychleji více chloupků.

 

 

 

Technologie pinzet Micro-Grip:

braun1širší, delší a hlubší pinzety zlepšují záběr i výkonnost trhání a jejich zakřivený tvar přispívá k těsnějšímu kontaktu s kůží. Díky kombinaci těchto dvou prvků je Silk-épil 9 dosud nejúčinnějším epilátorem společnosti Braun.

 

Vysokofrekvenční masážní systém:

braun2pulzující aktivní vibrace přispívají k jemnější epilaci, zatímco masážní válečky stimulují pokožku a napomáhají tak k prakticky bezbolestné epilaci.

 

 

Výkyvná hlava, která se přizpůsobí pokožce:

braun3flexibilní hlava s výkyvem 30 stupňů se přizpůsobí konturám těla. Nové nastavení nižší rychlosti je ideální pro začátečníky nebo na citlivé oblasti.

 

 

Osvětlení Smartlight:

braun4bylo navrženo tak, aby vám pomohlo jednoduše navádět epilátor, kam je potřeba. Neuniknou vám ani ty nejkratší a nejjemnější chloupky.

 

 

Technologie Wet&Dry:

braun15epilátor Braun Silk-épil 9 je vodotěsný až do hloubky pěti metrů, takže jej lze používat ve vaně i ve sprše pro větší pohodlí a zklidňující účinek.

 

Kartáček pro jemný peeling:

braun6až pro 4x lepší peeling než běžným manuálním kartáčem pro viditelně jemnou pokožku v citlivých oblastech.

 

 

NOVÝ Kartáček pro hloubkový peeling:

až pro 6x lepší peeling než běžným manuálním kartáčem. Redukuje výskyt zarostlých chloupků.

Další informací najdete na stránkách www.braun.com/cz

 

* v porovnání s jinými epilátory značky Braun

br10br11

Reklama