Bohemia je oblíbenou značkou mezi slanými pochutinami, a to nejen díky českému původu a dlouholeté tradici, ale také díky poctivému přístupu ke zpracování surovin té nejvyšší kvality. Nově si milovníci slaných pochoutek budou moci užít Bohemia Chips s příchutí pečené kuře. Chipsy jsou vyrobeny z pečlivě vybraných brambor nakrájených na velmi tenké plátky a smažených v kvalitním slunečnicovém oleji. Nezaměnitelnou chuť jim pak propůjčuje směs koření. Výsledkem jsou chutné křupavé chipsy s dokonalou chutí pečeného kuřete, které se hodí pro každou příležitost.

Bohemia chips„Chipsy s masovou příchutí jsou po soli druhou nejčastější volbou českých konzumentů a kuřecí maso patří v České republice k jednomu z nejoblíbenějších,” říká Marek Gold, brand manažer značky Bohemia, a dodává: „Proto jsme se při vývoji nové varianty rozhodli právě pro příchuť pečeného kuřete. Věříme, že milovníky slaných snacků potěší stejně jako předchozí masové příchutě – grilované masíčko nebo moravská slanina.“ 

Jaro je přede dveřmi. Jedete na výlet, chystáte se grilovat nebo pořádáte večírek? Ať už s partou přátel nebo v úzkém kruhu rodiny, venku nebo doma, vždy se najde vhodná příležitost potěšit své chuťové buňky.
Nové Bohemia Chips s příchutí pečené kuře vás kromě toho, že jsou úžasně křupavé, překvapí dokonale věrnou chutí pečeného kuřete a zpříjemní vám tak i obyčejný všední den.

Doporučená prodejní cena Bohemia Chips s příchutí pečené kuře, které jsou v obchodech dostupné od března 2015, je 24,90 Kč za 77g balení.

Reklama