Díky domácímu vodnímu automatu Gardena 3500/4E ušetříte peníze a přispějete k ochraně životního prostředí. Umožní vám používat dešťovou vodu nebo vodu ze studny k zavlažování zahrady, na splachování toalety nebo například na provoz automatické pračky v domácnosti.

Gardena

Integrovaná elektronika automaticky aktivuje tento pevný domácí vodní automat v případě potřeby a poté jej zase vypne. Kompaktní GARDENA domácí vodní automat 3500/4E s výkonem 800 W, maximálním čerpaným množstvím 3 500 l/h a maximálním tlakem 4.0 bar je vhodný jak pro stacionární, tak pro mobilní použití,  protože je velmi malé a lehké konstrukce. Díky ergonomicky tvarovanému držadlu jej snadno přenesete na potřebné místo a uvedete do provozu stiskem tlačítka, gumové patky a možnost upevnění pomocí dvou šroubů zajistí, že přístroj stojí pevně na svém místě a pracuje s velmi nízkou hlučností a téměř bez vibrací. Velkoobjemový filtr s jemnými oky chrání elektronický domácí vodní automat před nečistotami a pískem, není tak potřeba používat externí předfiltr.

Gardena

Diagnostický systém chyb čerpadla odhalí i ty nejmenší poruchy, jako například kapající kohoutky, protékající nádrž na WC nebo problémy na straně sání. Všechny závady jsou srozumitelně indikovány blikající LED-kontrolkou, která bliká v různých frekvencích v závislosti na aktuálním stavu. K jednoduché obsluze přispívá i velký plnicí otvor čerpadla, který umožňuje snadné naplnění před uvedením do provozu.

Gardena

Samozřejmostí je pojistka chodu nasucho, která zabrání poškození čerpadla při nedostatku čerpané látky. V případě nebezpečí mrazu lze domácí vodní automat jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí šroub.

 

Reklama