Klišé, že kuchyňské spotřebiče musí být ošklivé a nezajímavé už dávno neplatí. Pusťte do své kuchyně barvy a pořiďte si efektivního pomocníka od značky  Sencor v originálním růžovém designu.

SencorTyčový mixér Sencor SHB 4368RS  představuje díky svému širokému příslušenství multifunkční přístroj s kterým snadno a rychle připravíte nejrůznější pokrmy. Nerezový břit je ideální k rozmixování horkých polévek či omáček. Sekací nástavec v podobě praktické misky s gumovou protiskluzovou podložkou o objemu 500 ml využijete k pohodlné přípravě masa, zeleniny, sýrů nebo k rozsekání ořechů. S dalším užitečným nástavcem – šlehací metlou vytvoříte efektivní šlehač, který hravě vykouzlí chutnou šlehačku či nadýchaný krém. K mixování můžete používat i vysokou, 800 ml nádobu. Zbylé ingredience lze uchovávat přímo v miskách – protiskluzová podložka je odnímatelná a může sloužit zároveň jako víčko. K uvolnění vyjímatelných nástavců slouží tlačítka po obou stranách přístroje.  

Tato novinka je poháněna extra tichým a výkonným motorem o příkonu 800 W, na motor je poskytována vyjímečná šestiletá záruka. Mixér se příjemně drží díky ergonomicky tvarované rukojeti, která kopíruje tvar ruky a navíc má protiskluzovou úpravu. Ovládání je jednouché, mixér zapnete jedním stiskem spínače, plynulou regulaci rychlosti i za chodu zajišťuje otočný ovladač umístěný nad rukojetí.

Praktický je kryt proti odstřiku nožů při mixování, který zároveň chrání břit během uskladnění a brání možnému poranění při manipulaci. Údržba přístroje je jednoduchá, všechny ponorné části mixéru lze mýt v myčce na nádobí. V případě zájmu si můžete mixér přimontovat na stěnu pomocí držáku dodávaného v příslušenství.

Doporučená prodejní cena mixéru Sencor SHB 4368RS  je 999 Kč včetně DPH.

Další technické údaje

Příkon: 800 W

Hmotnost: 930 g

6 let záruka na motor

800ml mixovací nádobka s víčkem
500ml sekáček s nerezovým ostřím a víčkem

Délka přívodního kabelu: 1,2 m

Rozměry (šířka x hloubka x výška): 68 x 68 x 400 mm

Reklama