Hotel a&o Prag Rhea má 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných pokojů a apartmánů a je vzdálen pouhé 3 minuty chůze od nejbližší autobusové zastávky. Díky své dobré poloze je ideálním výchozím bodem pro skupiny, rodiny, páry nebo baťůžkáře, kteří chtějí prozkoumat nejkrásnější části Prahy.
5bbdf067ad55aobrazek.jpg

Designový koncept největšího evropského poskytovatele ubytovacích služeb a&o byl navržen architekty společnosti BWM a zohledňuje požadavky osob cestujících jednotlivě i ve skupinách: objekt má být moderní a funkční a vstupní hala má sloužit jako „obývací pokoj“ pro každého a živé místo setkání turistů z celého světa.
5bbdf08876a95obrazek.jpg

V 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných pokojích a apartmánech se najde místo pro každého. Dokonce i pro autobus na vlastním firemním parkovišti. Pro malé děti je k dispozici dětský koutek, pro digitální nomády perfektně vybavená kolektivní pracovna, pro šetřílky kuchyně pro hosty, pro schůzky snack bar a pro hbité prstíky kulečníkový stůl. Zcela podle hesla a&o – everyone can travel!
5bbdf0dc6f4b3obrazek.jpg

Vstupní hala, snídaňová místnost a venkovní areál hotelu stejně tak jako všechny pokoje pro hosty a chodby a&o Prag Rhea byly nově vymalovány a vybaveny. Snahou bylo, aby se hosté v pokojích cítili dobře, a zvláštní důraz byl kladen na kvalitu lůžek, která vyvinula společnost BWM speciálně pro a&o. Flexibilní nábytkové prvky, záclony a trendy sedátka vytvářejí pestré barevné akcenty.

Rezervace na adrese AOHOSTELS.COM


5bbdf19e66831obrazek.jpg

 

POZOR SOUTĚŽ! Vyhrajte ubytování pro dva na 3 noci v Berlíně, Kodani nebo v Benátkách! POZOR SOUTĚŽ!

Do Berlína pohodlně s FlixBusem
Za historií Německa se vydejte do jeho hlavního města autobusem FlixBus. Zelené autobusy nabízejí pohodlné cestování za výhodné ceny v rámci největší sítě dálkových autobusů v Evropě. Vybaveny jsou nabíjecími zásuvkami, kvalitním Wi-Fi připojením a spoustou místa na nohy. Cena jízdenek do Berlína začíná od 390 Kč, v ceně máte příruční zavazadlo i jeden velký kufr. Jízdenky zakoupíte nejvýhodněji na FLIXBUS.CZ.

fle2.jpg