Profesionální kvalita, kterou si můžete dopřát

Říká se, že muži mají radši blondýnky. Možná je to pravda, nicméně skutečností zůstává, že plavá je mezi ženami ve střední Evropě nejoblíbenější barvou vlasů. Mnoho žen si však doma raději vlasy nezesvětluje. Důvod? Obávají se, že si je poškodí nebo že docílí jen jasně žlutého či mosazně oranžového odstínu. Právě proto odborníci na péči o vlasy značky Syoss vytvořili jedinečnou řadu zesvětlovačů profesionální kvality pro hedvábně plavé odstíny s péčí jako z kadeřnického salonu. Kvalitní řada zesvětlovačů Syoss je navíc k dostání za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý.

Profesionální receptura značky Syoss s vysoce účinnými zesvětlovači zesvětlí přirozenou barvu vlasů až o sedm odstínů, a to bez rizika vzniku žlutých či oranžových tónů. Nová řada značky Syoss dává na výběr ze tří zářivých odstínů - Střední zesvětlovač, Střední zesvětlovač plus a Intenzivní zesvětlovač. Stačí si jen vybrat. Za skvělou cenu získáte zářivě plavý účes jako ze salonu.

syoss

Nová řada zesvětlovačů Syoss obsahuje pečující balzám pro blond vlasy s posilujícím komplexem s hedvábným proteinem, který vlasy obalí a chrání jejich zdravou strukturu. Díky nové kvalitní řadě zesvětlovačů Syoss už není důvod, aby byly plavé vlasy vysušené a svým vzhledem připomínaly slámu. Naopak, krásné blond vlasy mohou vypadat jako hedvábí a být i stejně hebké. Každý den se můžete cítit, jako byste právě vyšla z kadeřnického salonu. Začněte si užívat všech radostí, které život blondýnek nabízí!

Zesvětlovače Syoss profesionální kvality za atraktivní cenu se na pultech obchodů objeví v dubnu 2011 ve třech odstínech:

  • 10-0 Střední zesvětlovač
  • 11-0 Střední zesvětlovač plus
  • 12-0 Intenzivní zesvětlovač

Doporučená cena zesvětlovačů Syoss je 124,90 Kč. Díky značce Syoss můžete mít krásné vlasy každý den - a za atraktivní cenu.

Více na www.syoss.cz

Chcete nový zesvětlovač vyzkoušet? Napište nám, jaké máte vlasy, vybereme 3 z vás, kde jej vyzkouší!