Překvapte intenzivní zářivou barvou s nádechem luxusu a podtrhněte svoji ženskost a osobitý půvab!

Pro většinu dívek a žen je barvení vlasů naprosto běžnou součástí péče o svůj vzhled. Každá touží po krásném a módním odstínu a lesklých zdravých vlasech, které se ani po opakovaném barvení nepoškodí. Dnes je nabídka barev na vlasy skutečně široká a záleží pouze na vašem vkusu, zda sáhnete spíše po přirozeném odstínu, nebo jste vyznavačkou divoké extravagance. V každém případě ale zvolte kvalitní přípravky, mezi které patří osvědčená značka Palette od Schwarzkopf & Henkel. Právě teď přichází Palette se dvěma novinkami – s novými odstíny Palette Deluxe Gold Gloss Blonds a inovovanou řadou barev Palette Permanent Natural Colors.

Palette Deluxe Gold Gloss Blonds
Zlato je již celá staletí symbolem bohatství a přepychu. V poslední době je zlatá barva v módě, což vám potvrdí každý, kdo sleduje módní trendy. Dotek třpytivého zlata si nyní můžete vychutnat i Vy díky novým odstínům Palette Deluxe Gold Gloss Blonds.

Palette Deluxe Gold Gloss Blonds nabízí luxusní třpytivě zlaté blond barvy ve žhavých odstínech mandlí, skořice a medu. Všechny obsahují inovativní Gold Gloss efekt, který vlasům propůjčí okouzlující lesk ryzího zlata. Tato kolekce navazuje na nedávný úspěch řady  Palette Deluxe Gold Gloss Browns, která se stala jednou z nejoblíbenějších mezi brunetkami.

Vaše vlasy jsou stejně tak drahocenné jako zlato, a proto si zaslouží tu nejlepší péči! Barvy Palette Deluxe obsahují zdokonalené regenerační složky, díky nimž poskytují vlasům sílu, pružnost a jemnost. Vlasy pak vypadají zdravě a jsou nádherně lesklé. Pečující krémový balzám obohacený o drahocenné proteiny z kašmíru zanechává vlasy úžasně jemné a hebké jako kašmír a zajišťuje dlouhotrvající intenzitu barvy, která perfektně kryje šediny.

Vyberte si podle svého přání ze tří třpytivě zlatých blond odstínů Palette Deluxe Gold Gloss Blonds:

 

Ø       204 Zářivě zlatá mandle

Ø       345 Zářivě zlatý med

Ø       455 Zářivě zlatá skořice

Překvapte intenzivní zářivou barvou s nádechem luxusu a podtrhněte svoji ženskost a osobitý půvab! Barvy Palette Deluxe Gold Gloss Blonds jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu 109,90 Kč.

Palette Permanent Natural Colors
Značka Palette reaguje na módní trendy a nabízí vždy takové odstíny barev na vlasy, se kterými budete „in“. Zároveň reaguje na čím dál častější požadavky spotřebitelek, které kladou velký důraz na přirozenost a péči a chtějí mít záruku, že se jejich vlasy při barvení nepoškodí a zbytečně nezatíží. Značka Palette právě teď přichází s inovací v rámci řady Palette Permanent Natural Colors, která tyto požadavky beze zbytku splňuje.

Řada vlasových barev Palette Permanent Natural Colors se nechala inspirovat posledními trendy a požadavky spotřebitelů a vyvinula vlasovou masku pro péči a lesk s aloe vera. V každé krabičce s kterýmkoli odstínem řady Palette Permanent Natural Colors nyní najdete také sáček s pečující vlasovou maskou s výtažky z léčivé rostliny aloe vera, která poskytuje hloubkovou péči pro úžasný lesk vašich vlasů. Tato vlasová maska se nanáší ihned po klasickém postupu obarvení vlasů, nechá se působit 2 minuty a poté se jednoduše opláchne. Vlasy mají po použití těchto pečujících barev přirozený a zářivý vzhled, a co je hlavní - jsou zdravé!

Barvy z řady Palette Permanent Natural Colors můžete vybírat z 20 módních odstínů od Super popelavě plavé až po Modročernou.

Nové barvy Palette Permanent Natural Colors jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 87,90 Kč.


Na stránkách www.klubpalette.cz najdete více zajímavých informací o nabídce značky Palette

 

Reklama