Představte si lesk, který vašim rtům zajistí nádhernou barvu, neuvěřitelně zářivý lesk – a zároveň zvětší jejich objem... Jeho průkopnické složení obsahuje krystalické šupinky pro extrémní lesk, vytváří různobarevné světelné odlesky a vyvolává optický dojem až o 30 % plnějších rtů!

 

 

Teď to všechno můžete mít! Protože ASTOR zkombinoval téměř již legendární odbornost v oblasti barev, inovativního ducha
a revoluční technologii SensTech, aby vám mohl představit nový lesk na rty PRISMATIC VOLUME & SHINE - ideální způsob, jak zkompletovat vaši kolekci přípravků na rty ASTOR PRISMATIC! Jeho průkopnické složení obsahuje krystalické šupinky pro extrémní lesk, vytváří různobarevné světelné odlesky a vyvolává optický dojem až o 30 % plnějších rtů!

 

První na trhu!

Lesk PRISMATIC VOLUME & SHINE je prvním leskem na rty, který je obohacený o super elastické vlákno Lycra® … a prvním na celém trhu s obsahem krystalků Chameleon Crystals.  

 

  • Úžasný, rty zvětšující optický efekt technologie Lycra®

Složení obohacené o vlákno Lycra® má jedinečný “push-up” efekt, díky němuž rty získají plný objem. Dokonale je vytvaruje a vyhladí pro maximální efekt. Vypadají tak mnohem jemnější, hladší, plnější, kypící mládím
a svůdností. Je to, jako byste jim dodali úplně nový rozměr!

 

  • Krystalky Chameleon Crystals pro ultra-zářivý lesk

Různobarevné, multi-dimenzionální krystalky Chameleon Crystals jsou zakomponované v transparentní hydratační bázi lesku. Díky nim rty získají zvětšený prizmatický vzhled s neodolatelným leskem, zatímco hydratační báze jim zajišťuje absolutní komfort.

 

Takže už se dál nemusíte rozhodovat, lesk na rty PRISMATIC VOLUME & SHINE máte k dispozici v 10 speciálně vybraných odstínech, každý s různobarevnými třpytkami a nádherným leskem. Růžové, červené, béžové, purpurové, čiré a zlatavé odstíny - zářivá barva a lesk uspokojí každou, i tu nejnáročnější ženu.

 

Lesk je zabalený do štíhlé a elegantní tuby, která bude vaší novou ideální partnerkou do každé kabelky. Součástí černého uzávěru je nový aplikátor ve formě štětečku  s velmi jemnými štětinkami místo obvyklé houbičky. Byl vyvinutý pro tu nejpreciznější, nejjednodušší a nejrovnoměrnější aplikaci na rty, jakou si jen umíte představit. Stříbrné a holografické detaily celému balení dodávají ten správný moderní švih.

 

Dopřejte si jemné, plné a hladké rty s výjimečným leskem, o jakých sníte, s jediným leskem na rty: PRISMATIC VOLUME & SHINE od ASTOR. Nepolíbit takové rty by byl hřích!.  

 

 

LYCRA® je registrovanou obchodní značkou, používanou společností COTY na základě licence.

 

 

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

LESK NA RTY PRISMATIC VOLUME & SHINE od ASTOR 

 

 

 

 

Prismatic Volume & Shine                             Jedinečný lesk na rty s inovativní technologií od ASTOR s přívlastkem “první”. První složení s obsahem vlákna Lycra® pro obdivuhodný, rty zvětšující efekt. Obsahuje rovněž krystalky Chameleon Crystals, které barvě dodávají extra zářivost a lesk.

 

Základní vlastnosti                                                      Expertiza ASTOR v oblasti barev a jedinečná technologie SensTech, zabalená v novém tekutém lesku PRISMATIC VOLUME & SHINE.

 

                                      

  

 Skutečný “push-up” efekt pro vaše rty. Nelepivé složení a opticky větší rty s ultra-zářivým různobarevným leskem.

 

Barevná škála                                                            10 vzrušujících barevných odstínů:

č.001    Clear (čirá)

č.003    Beige (natural béžová)

č.004    Pink (sladce růžová)

č.005    Rose (světle růžová)

č.006    Sand (písková béžová)

č.008    Caramel (karamelová)

č.009    Burgundy (vínová)

č.010    Red (sytá červená)

č.011    Dark Red (tmavočervená)

č.012    Lavender (světle fialková)                                              

 

Orientační maloobchodní cena                                 165 Kč / 199 Sk

 

 

 

Reklama