V porovnání s okolními národy jsou na tom Češi s použitím deodorantů a antiperspirantů sice o něco lépe než loni, stále však zaostávají za sousedními Poláky (Češi 1,6 ks na osobu/rok, Poláci 1,8). Hůře než Češi už na tom jsou pouze Rusové (0,6 ks na osobu/rok) a Rumuni (1,0 na osobu/rok). V Maďarsku je spotřeba 2,3 ks/osobu/rok a ve Velké Británii celých 4,9 ks na osobu a rok, v Německu 3,4 ks. Ačkoli tedy začínáme deodoranty a antiperspiranty používat více, do standardu běžného v zemích západní Evropy nám však stále ještě hodně schází.

 

Tento trend by se měl ale postupně měnit, a s tím počítá i značka Rexona společnosti Unilever, která na jaře 2007 přišla se zajímavými novinkami jak pro ženy, tak pro muže. Jsou to nové antiperspiranty Rexona Biorythm, Rexona Crystal Clear Pure a Rexona Power. Ty jsou vytvořeny v souladu s individuálními potřebami jejich uživatelů. Celá řada výrobků Rexona je navíc v novém obalu pro lepší rozlišení jednotlivých produktů a jejich snadnější používání.

 

Rexona pro ženy respektuje citlivost ženské pokožky a pracuje v souladu s ženským organismem a jeho potřebami. Novinka Rexona Biorythm přináší lehkou, přátelskou, svěží a hravou vůni. Ženy se s ní budou cítit příjemně, ať se rozhodnou dělat cokoliv. Nejnovější technologie „Inteligentní systém ochrany“ obsahuje mikrokapsle, které jsou aktivovány potem, a uvolňují tak vonné látky postupně, podle potřeb každé ženy, a dodá jí tak jistotu v každé situaci během celého dne. Další novinka Rexona Crystal Clear Pure nabízí svěží ženskou květinovou vůni s nádechem něžné smyslnosti. Je to vůně pro ženy, které milují přirozený půvab. Křišťálové složení Rexona Crystal Clear Pure ochrání jak velmi citlivou pokožku, tak i oblečení díky patentované složce Clearex, která minimalizuje bílé skvrny.

 

Novinka pro muže, moderní trendy vůně Rexona Power obsahuje více než milion aktivních ochranných molekul zabraňujících pocení. Rexona Power zaručí dlouhodobý pocit svěžesti a uvolnění ve vypjatých situacích mužům, kteří umí žít a ví, co chtějí. Rexona Power je nová a moderní vůně, navržená renomovanými světovými experty, specializující se na vůně pro muže.

 

Všechny produkty Rexona jsou navíc v novém inovativním obalu, inspirovaném ladnými ženskými tvary. Nové obaly nabízí zjednodušený systém sprejování a praktické zavírání, při kterém již není potřeba víčka. Všechny výrobky značky Rexona můžeme nosit s sebou v kabelce nebo v batohu a neriskujeme hledání víčka.

 

Více na www.rexona.cz

Reklama