Silan Aromatherapy přináší čtyři nové varianty aviváží

Představte si sluncem zalitou pláž na ostrově Bali, tropický ráj na Tahiti nebo Havajských ostrovech. Všichni čas od času sníme, jak by bylo krásné nechat se rozmazlovat a zapomenout na každodenní starosti. Odborníci ze společnosti Henkel ČR procestovali celý svět, aby pro vás mohli vytvořit novou řadu aviváží Silan Aromatherapy. Nové vůně vám přinesou povznášející zážitky a příjemný pocit pohody a rozmazlování.

Oblíbená a úspěšná řada aviváží Silan Aromatherapy právě představuje čtyři nové, výjimečné a dlouhotrvající vůně. Silan Tahiti Relax, Silan Bali Sensation, Silan Hawai Secrets a Silan Tropical Energy vás přenesou do exotických dálek pokaždé, když se dotknete hebkého a provoněného prádla.

S novými vůněmi aviváží Silan Aromatherapy se lehce přenesete na vyhřátou písečnou pláž. Stačí jediný dotek a nadechnutí a ucítíte vlahý, příjemný vánek, který přináší nekonečný oceán. Posloucháte šumění vln a cítíte čerstvou a svěží vůni moře, palem a exotických květin, které rostou na dosah. Nemusíte dělat nic, a přesto se budete cítit příjemně a uvolněně.

silan

S nejnovějšími vůněmi řady Silan Aromatherapy je tak snadné cítit se dobře. Aviváže vás upoutají na první pohled. Skrývají se totiž v atraktivních barevných obalech v optimistickém fialovém, červeném, tyrkysovém a zeleném odstínu. Na etiketě najdete logo ve tvaru zlaté kapky, podle nějž výrobky řady Silan Aromatherapy okamžitě poznáte. Současnému trendu cestování a duševní pohody odpovídají i obrázky tropických pláží, exotických květů a usměvavých žen.

Na novém výtvarném zpracování etiket aviváží Silan najdete i obrázek perly, který připomíná velice úspěšnou recepturu Perfume Pearls. Tato inovovaná receptura se používá i v nové řadě Silan Aromatherapy, takže vám dobrý pocit vydrží opravdu dlouho. Unikátní mikro perličky přilnou při praní k prádlu a dodají mu nádhernou dlouhotrvající vůni. Ve chvíli, kdy si prádlo oblečete, začnou perličky vlivem mechanického tření postupně uvolňovat svoji nádhernou a svěží vůni, jež vydrží po celý den. Od chvíle, kdy prádlo vyjmete z pračky, můžete objevovat svět vybraných, dlouhotrvajících vůní a dalekých míst. Ti, kteří se rádi starají o své oblečení, se mohou spolehnout na ověřenou a vysoce účinnou recepturu aviváže Silan, která zanechá tkaninu úžasně jemnou a nádherně provoněnou.

Nová řada Silan Aromatherapy je k dostání je od ledna 2011 v těchto exotických vůních:

  • Silan Tahiti Relax - najdete ji ve výrazném fialovém obalu, který nabízí lákavý pohled na tropickou pláž se záplavou fialových květů.
  • Silan Bali Sensation - najdete ji v překrásném jasně červeném obalu, který zachycuje svůdný západ slunce ve stínu tropické pláže ostrova Bali s náznakem rudých květů.
  • Silan Hawai Secrets - najdete ji v novém, zářivém tyrkysovém obalu s orientálním nádechem plným květinové vůně frézií, hlohu, bergamotu a lékořice.
  • Tropical Energy - najdete ji v úchvatném zeleném obalu, který je zosobněním tropické svěžesti.

Silan Aroma Therapy je k dostání v balení o objemu 1l za 69,90 Kč 1,5l za 84,90 Kč, a 2l za 129,90 Kč.

Pokud se chcete dozvědět ješte více o novém Silan Aromatherapy světě - inspirujícím světě plném vůní, hebkosti a svěžesti, podívejte se na www.silan.cz.

Reklama