Nechte se inspirovat katalogem PartyLite Podzim / Zima 2019, který nabízí nové vytříbené vůně, které vykouzlí tu pravou atmosféru Vánoc.

Dokonalý smyslový zážitek

Vůně navržené mistry světových parfémů zaplavily katalog Podzim / Zima 2019. A jaké nové skvosty přibyly do PartyLite rodiny? Apple Chai, Švestkové brandy, Whiskey Toddy, Bílý hřebíček, Černý anýz, Pečené perníčky nebo Šťastné a Veselé. Seznamte se s novými tříknotovými svíčkami. Jejich názvy slibují slavnostní a dokonalý smyslový zážitek v kořenitém a osvěžujícím nebo ovocném a svěžím tónu.

Jedinečná a osobitá vůně

A u zmíněných novinek PartyLite samozřejmě nezůstává. Díky vůním #FindYourSignature! si můžete vytvořit vlastní nenapodobitelnou vůni. Stačí spojit dvě vůně, dvě jedinečné směsi a vznikne dokonalá harmonie, která charakterizuje právě váš domov. Možnosti jsou téměř nekonečně!

Čistota na prvním místě

Náš nový závazek PartyLite BePURE Commitment™ splňuje nejvyšší nároky na použité přísady do svíček i vosků. Je to náš příslib čistoty. Ve vosku v PartyLite řemeslných svíčkách nenajdete stopy parabenů, ftalátů, sulfátů či toxinů. PartyLite knoty jsou 100% přírodní a bezolovnaté.

Vůně s vášní

Vůně, které vás rozpálí, to je After Dark™. Vzrušující a smyslné vůně, sofistikovaná dekadence a smysl pro design. Vůně nové kolekce After Dark™ jsou k dispozici ve formě elegantních skleněných soudečků naplněných voskem s designem, který dokonale doplňuje neodolatelně svůdné vůně. Hedvábný jantar, Sametová švestka a Kašmírový dotek vás nenechají chladnými a přinesou vášeň i do vašich domovů.

Žhavý podzim pro PartyLite hostitelky
Obzvláště žhavá podzimní a zimní sezóna čeká hostitelky PartyLite. Exkluzivní velké lucerny Minaret nebo soudek se čtyřmi knoty a vůní Zimní ovoce jen a jen pro ně. Tato svíčka vydrží hořet nejdéle ze všech. A protože se jedná o ruční práci, každý kousek je naprostým originálem. Bílé větve dramaticky provázané kolem skla, doplněné o nebeskou vůní, jsou skutečným uměleckým dílem.

PartyLite na cestách

AromaPure™ od PartyLite představuje naprostou novinku, která zpestří každou vaši jízdu. S AromaPure totiž nemusíte být bez nádherných vůní PartyLite dokonce ani ve svém autě. Stačí si vybrat jednu z pěti fresh home vůní nebo z pěti nejprodávanějších vůní, umístit ji do AromaPure osvěžovače do auta a nastavit si intenzitu vůně. Nové a čistě přírodní přenosné vůně PartyLite navíc vydrží vonět až 45 dní.

Dekorace pro váš domov

Rozsáhlá a různorodá škála nádherných a designově propracovaných produktů PartyLite potěší každého, ať už uděláte radost sami sobě, nebo vyberete dárek od PartyLite pro své blízké. Nový katalog PartyLite Podzim / Zima 2019 je plný úžasných podzimních dekorací i doplňků pro vánoční výzdobu. Od stylových a elegantních až po hravé a rozmarné bytové dekorace PartyLite, které zútulní každý.

Vlastní párty s PartyLite

Nechcete být závislí na jednom příjmu, nebo si chcete založit vlastní firmu? Vydělejte si svůj vlastní příjem s krásnými doplňky a vůněmi od PartyLite. S PartyLite můžete pracovat na částečný, nebo plný úvazek. Prohlédněte si nový katalog PartyLite a přesvědčte se, jak skvělé je stát se jedním z nás.

Více informací naleznete zde.

Reklama