Adidas představuje kolekci osobitých vůní, které kombinují sportovního ducha a ženskou smyslnost. Kolekci tvoří čtyři výjimečné vůně, vyjadřující sílu životních emocí a aktivním ženám umožňující sladit jejich náladu s barvou vůní.

 

Je mořská Modrá vaší barvou pro tuto chvíli? Tak potom vám celý den bude díky jemně upokojující a chladivé vůni Fresh Vibes znít melodie s nádechem slunce, moře, plachetnic, surfování, plavání a plážového volejbalu. Smyslná kombinace svěžích mořských a květinových tónů dělá z vůně Fresh Vibes velmi univerzální vůni pro každý den. Ponořte se do posilující energie mandarinky, přirozené svěžesti vodního melounu, jemnosti jarní frézie a květu pomerančovníku, smyslnosti malin
a pižma. 

 

Je nyní ten správný čas pro Zen-harmonii a sportovní eleganci v Bílé? Zahalte se do pudrové aury vůně Floral Dream s bohatým žensky květinovým buketem a předveďte se na tenisových kurtech, golfovém hřišti, šermu, při jízdě na koni či oddechovém spa víkendu s vámi vlastní rafinovaností. Smyslná harmonie aroma bílého šeříku a medově kořenité vůně majské růže tvoří esenci vůně Floral Dream.

 

Sršíte pulzující a energickou Pink náladou? Vaší ideální společnicí bude vůně Fruity Rhythm a na tanečním parketu, na procházkách nočními ulicemi, v okamžicích plných zábavy podtrhne každý váš úsměv. Tato květinově-ovocná vůně se odvíjí od zářivé směsi černého rybízu, malin, cyklamenu, jarní frézie, santalového dřeva a pižma.

 

Na druhé straně, proč vašim “action” aktivitám nedodat punc smyslnosti a elegance s Červenou? Vůně Sensual Instinct je určená ženě-svůdkyni ve vašem nitru a svými orientálními tóny přemění každou zvláštní příležitost v ještě zvláštnější. Představte si sama sebe v nádherných, svůdných šatech, jak tančíte salsu či tango. Sensual Instinct má “červené” srdce, záhadné a smyslné, s romantickým nádechem magnólie, zvýrazněné jemnou sladkostí ostružin a šťavnatostí broskví, vznešeností růže a pivoňky, elegancí kosatců a kořenitým aroma karamelu.

 

Tvář flakónů zachycuje váš pohled přesně tak neodolatelně, jako jednotlivé vůně podněcují vaši představivost. Vysoké, štíhlé a jemně ženské flakóny odrážejí základ emocí a pocit pohybu těla. Každá se nese v charakteristické barvě dané vůně: sladká krémová bílá pro Floral Dream, akvatická modrá pro Fresh Vibes, růžová pro Fruity Rhythm a tmavě červená pro Sensual Instinct.

 

 

Všechny čtyři vůně jsou o emocích, pocitech a jejich moderní, sportovně elegantní vzhled vyhovuje ženám různých nálad a životních postojů. A právě proto jsou určené dnešním moderním, nezávislým, sportovně-chic ženám a jejich emocím, které jsou neustále v pohybu.

 

 

 

Nové vůně pro ženy

od adidas

 

 

 

MODRÁ

Fresh Vibes

Květinově-akvatická vůně s energickými tóny mandarinky, osvěžujícím melounem a okurkou, květinovými nótami jarní frézie a pomerančového květu a základem z malin a  pižma.

 

BÍLÁ

Floral Dream

Čistá květinová vůně, bohatá a ženská. Smyslná harmonie žluté fialky, bergamotu, růže, lilie, vanilky a tonkového semínka.

 

RŮŽOVÁ

Fruity Rhythm

Lahodná, hravá a šťavnatá směs černého rybízu, maliny, cyklamenu, jarní frézie, santalového dřeva a pižma.

 

ČERVENÁ

Sensual Instinct

Výrazná, rafinovaná, polo-orientální vůně plná tajemna a smyslnosti magnólie, ostružin, růže, pivoňky, kosatce, broskve a sladkého karamelu.

 

Vonná řada:

 

Toaletní voda 30 ml                                                                  299 Kč / 379 Sk

Toaletní voda 50 ml                                                                  399 Kč / 499 Sk

Parfemovaný deonatural sprej  75 ml                                          169 Kč / 199 Sk

Deodorant ve spreji 150 ml                                                          79 Kč /   99 Sk

 

Reklama