Nové chladničky navíc nabízejí řadu speciálních funkcí: například konvertibilní chladicí zásuvku, která se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám, nebo technologii AdaptTech, díky níž dovedou předvídat vaše chování. Se svojí hloubkou 60 cm navíc perfektně padnou do kuchyňské linky. Na výběr máte spotřebiče ve dvou výškových liniích.
5eb15328cdbf7obrazek.png
Čerstvé je nejlepší. Ale přiznejme si to, denně na trh vyrazí asi málokdo z nás. Proto je dobré mít pomocníka, který se postará o to, aby si zelenina, ovoce, maso i lahůdky uchovaly svoji vynikající chuť a lákavou vůni a barvu co nejdéle. A pomocníka, který se dokáže přizpůsobit všem vašim momentálním potřebám… Rádi byste zrovna dnes uskladnili víc zeleniny, nebo naopak víc masa, ryb a lahůdek? Žádný problém. Nejvybavenější modely volně stojících kombinovaných chladniček Gorenje GardenFresh jsou díky konvertibilní chladicí zásuvce Convert FreshZone s regulovatelnou teplotou i vlhkostí připravené na jakoukoliv situaci.

Technologie jako IonAir, AdaptTech nebo NoFrost Plus navíc nabízejí vše, co potřebujete, aby vaše potraviny zůstaly čerstvé a lahodné s minimální péčí a bez odmrazování. Ať už je uložíte na jakoukoliv poličku nebo uskladníte v jakékoliv části chladničky či mrazničky. Díky hloubce 60 cm navíc perfektně padnou do kuchyňské linky a nenarušují jednotnou linii nábytku. Jsou široké 60 cm a dostupné jsou ve dvou výškách ? 185 cm a 200 cm, takže se postarají o opravdu velké množství potravin. Přesto se díky kompaktnímu rozměru vejdou i do menších kuchyní, například v bytech.
5eb153bdafb02obrazek.png
IonAir s Multiflow 360° - ideální přirozené mikroklima na jakékoliv poličce

Technologie IonAir obohacuje vzduch o záporné ionty, které pomáhají zachovat chuť i kvalitu potravin a odstraňují nepříjemné pachy. Pokročilý systém ventilace Multiflow 360° zase rovnoměrně rozděluje ionizovaný i čerstvý vzduch a neustále vyrovnává teplotu v celém prostoru chladničky, a proto můžete jakýkoliv typ potravin umístit na libovolnou poličku.
5eb1534e027efobrazek.png
Technologie AdaptTech rozezná vaše zvyky

Adaptivní technologie AdaptTech udržuje optimální teplotu v chladničce bez ohledu na to, jak často ji otevíráte. Vaše návyky si zapamatuje a dokonce se je sama naučí předvídat, a ještě než ledničku otevřete, sníží teplotu o jeden až dva stupně. Potraviny tak zůstanou ušetřené teplotních šoků, způsobených změnou teploty po otevření dvířek chladničky, a zůstanou tak déle svěží a plné života.

Convert FreshZone – chladnička připravená na jakoukoliv situaci

Šikovná a praktická zásuvka Convert FreshZone s regulovatelnou teplotou se snadno přemění z nulové zóny, která je ideální pro skladování masa, lahůdek a ryb, na přihrádku pro velké množství ovoce a zeleniny. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak zrovna potřebujete.
5eb1537aa6c12obrazek.png
CrispZone se SmartHumidity – jako čerstvě sklizené

Jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu na trhu, CrispZone, prodlužuje dobu, po kterou ovoce a zelenina zůstávají v perfektní kondici. A to nejen ideální teplotou, ale i vzdušnou vlhkostí. Technologie SmartHumidity a speciální membrána totiž udržují vlhkost na optimální úrovni a přebytečnou propouštějí ven mimo zásuvku. Zelenina i ovoce tak zůstanou déle čerstvé a zachovají si cenné vitaminy.
5eb15399211efobrazek.png
Slot-in, KitchenFit

Chladničky této nové řady mají hloubku 60 cm a rovnou, hladkou zadní stěnu – kondenzátor je totiž skrytý uvnitř spotřebiče mezi zadní stěnou a izolační pěnou. Chladničku s označením Slot-in jde proto perfektně umístit do mezery v kuchyňské sestavě až těsně na stěnu. Chladnička tak nikde „nepřečnívá“ a zachovává elegantní jednotnou linii kuchyňského nábytku. Navíc je nejen tišší a snadněji se čistí, ale také dokonale využívá disponibilní prostor pro uskladnění velkého množství potravin. Vnitřní využitelný objem může být až 331 litrů, když zvolíte 60 cm široký model s výškou 2 m. Díky promyšlené konstrukci spotřebiče a mechanismu otevírání dveří jde navíc umístit chladničky Gorenje GardenFresh s funkcí KitchenFit i do rohu nebo těsně vedle jiného spotřebiče, a přitom můžete pohodlně otevírat šuplíky a vysouvat police – aniž by bylo potřeba do kuchyňského nábytku přidávat mezikusy nebo krycí lišty pro zakrytí mezer, a tak se připravovat o cenné centimetry úložného prostoru.
5eb1530c5a9f8obrazek.png
Žádné odmrazování, snadná péče a ovládání

Jeden z nejúčinnějších systémů mrazení NoFrost Plus brání tvorbě ledu a námrazy při nízké spotřebě energie. Sáčky a krabičky s mraženými potravinami tak zůstanou čisté a nepřilepí se jedna k druhé. Vnitřní stěny se speciálním hladkým povrchem budou čisté, bezpečné a zdravé i s minimální námahou a bez chemie. A už nikdy nebudete muset spotřebič odmrazovat.
5eb153e86e7c9obrazek.png
Nejvybavenější modely z řady Superior disponují pokročilým ovládáním prostřednictví LED displeje, které umožňuje nastavit jemným dotykem nejen přesnou teplotu chladicí i mrazicí části, ale také aktivovat praktické funkce jako XtremeFreeze pro zamrazení rychlostí blesku, FastFreeze nebo SuperCool po vložení nákupu, EcoMode nebo prázdninový mód. Na náhlé zvýšení teploty upozorní světelný a akustický signál.

Novinky od Gorenje

Gorenje NRK6202AXL4

Nová beznámrazová volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AXL4 v energetické třídě A++ s výškou 200 cm vyniká vnitřním objemem 235/96 l, a na první pohled upoutá i luxusním čistým designem s dvířky z broušené oceli s efektním LED displejem. Antibakteriální technologie IonAir, spolu se systémem MultiFlow 360°, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci ionizovaného i čerstvého vzduchu přes 14 ventilačních otvorů, zabraňuje vzniku většiny škodlivých organismů i pachů. Inteligentní systém AdaptTech se během několika dní naučí předvídat vaše chování a brání teplotním šokům po otevření chladničky tím, že ještě před otevřením sníží teplotu o 1-2 stupně. To vše prodlužuje čerstvost potravin, navíc energeticky úsporně. Chladnička je vybavena jednou z největších zásuvek na zeleninu na trhu, zásuvkou CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl a inovativní zásuvkou Convert FreshZone pro pohodlnou přeměnu mezi nulovou zónou pro maso a ryby a zónou pro uchování další zeleniny. Disponuje celou řadou užitečných funkcí, jako rychlé zmrazení FastFreeze nebo úsporný režim EcoMode. Díky technologii Total NoFrost není třeba odmrazovat. Při hloubce 60 cm ji lze esteticky zabudovat do kuchyňské linky, a to i do rohu. Zapomnětlivce upozorní na otevřená dvířka alarm. Doporučená cena je 15 990 Kč, k dostání je i v současné situaci v široké síti e-shopů jako Datart.cz, Alza.cz, Mall.cz, Electroworld.cz, Euronics.cz ad.
5eb15414ca075obrazek.png

Gorenje RK6192AW4

Nová beznámrazová volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje RK6192AW4 v energetické třídě A++ s výškou 185 cm v elegantním bílém provedení (v nabídce i v nerezu) se postará se svým vnitřním využitelným objemem 204/108 l o nadstandardně velké množství potravin běžné rodiny, přitom se ale pohodlně vejde i do menších kuchyní například v bytech. Antibakteriální technologie IonAir zabraňuje spolu se systémem rovnoměrné distribuce ionizovaného vzduchu DynamicCooling vzniku většiny škodlivých organismů i pachů. Inteligentní systém AdaptTech se během několika dní naučí předvídat vaše chování a brání teplotním šokům po otevření chladničky tím, že ještě před otevřením sníží teplotu o 1-2 stupně. To vše prodlužuje čerstvost potravin, navíc energeticky úsporně. Chladnička je vybavena jednou z největších zásuvek na zeleninu na trhu, zásuvkou CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl a také praktickou zásuvkou FreshZone s nulovou zónou, ideální pro uchovávání čerstvého masa, ryb a lahůdek. Disponuje celou řadou užitečných funkcí, jako rychlé zmrazení FastFreeze nebo úsporný režim EcoMode. Vylepšená izolace FrostLess účinně snižuje hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu. To znamená méně neoblíbeného odmrazování a nižší účty za elektřinu. Při hloubce 60 cm ji lze esteticky zabudovat do kuchyňské linky, a to i do rohu. Zapomnětlivce upozorní na otevřená dvířka alarm. Doporučená cena je 9 990 Kč, k dostání je i v současné situaci v široké síti e-shopů jako Datart.cz, Alza.cz, Mall.cz, Electroworld.cz, Euronics.cz ad.

Více na GORENJE.CZ
5eb15489e643bobrazek.png

Reklama