Petra Měchurová představila novou kolekci účesů Drive nesoucí se v art stylu. Nehledejte prvoplánově líbivé tradiční účesy, nýbrž, tak jak je u profesionální kadeřnice zvykem, účesy, které vás budou zajímat a inspirovat, a účesy, které jsou o krok napřed.

Kolekce je především o hře s vlasy, rozevláté siluetě do prostoru a výrazné barevnosti. Nepřehlédnutelný pánský styl účesů s důrazem na asymetrii střihu vytváří z kolekce inspiraci pro nadčasové účesy.

Nová kolekce Petry Měchurové pro rok 2015 se v dámských účesech zaměřuje na hru s vlasovým materiálem, který, podobně jako módní návrháři látku, tvaruje, zkracuje či prodlužuje. Tvoří siluetu rozevlátou do prostoru, pohrává si s barvami a jejich prolínáním, používá doplňky.

Krátký rozčepýřený účes ve skořicových tónech zdobí maxi květina.

petra

Delší mikádo v délce těsně nad ramena vyniká texturou vlasů, které vypadají jako zmačkané a zdůrazňují asymetrii střihu.

petra

Jinde zase hraje hlavní roli mísení dvou tónů – zrzavé s vanilkovou blond. Takto zbarvené prameny rámující obličej jsou lehce zvlněné a ledabyle rozhozené do stran, zatímco ostatní vlasy jsou usměrněné a splývají na krk.

petra

Nově kolekce zahrnuje i pánský styl podle Petry Měchurové, který šokuje kontrasty délek a tvarů. Ultra dlouhé vlasy v ležérně rozhozeném vzhledu kontrastují s načesanou a gentlemansky uhlazenou vlnou nad čelem a vousy.

petr

Celá kolekce se nese ve výrazném art stylu. Nehledejte prvoplánově líbivé tradiční účesy, nýbrž, tak jak je u Petry Měchurové zvykem, účesy, které vás budou zajímat a inspirovat, účesy, které jsou o krok napřed.

Foto: Anna Mrázek Kovačič

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama