Nemusíte mít na dosah zahrádku s vlastní úrodou ani denně zásobené tržiště, a přesto může být vaše chladnička plná čerstvých potravin nabitých živinami a přírodními vitamíny. Nová generace vestavných chladniček gorenje NatureFresh s množstvím pokročilých funkcí se o to postará. Systémy v interiéru chladničky jsou inspirovány děním v přírodě – udržují proces fotosyntézy, kontrolují hladinu vlhkosti a poskytují přirozený přísun čerstvého vzduchu.

Gorenje

GorenjeFunkce VitaLight udržuje přirozený proces zrání, který uchovává vitamíny a udržuje ovoce a zeleninu čerstvé po delší dobu. SmartHumidity po celou dobu skladování zachovává vlhkost na optimální úrovni. Funkce IonAir s DynamiCooling  vzduch v chladničce obohatí zápornými ionty, takže zatímco přirozená chuť a vůně zůstávají, nepříjemný zápach mizí. Systém ventilátoru vyrovnává teplotu v celém prostoru chladničky a rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduch, potraviny tak můžete uložit na libovolnou polici.

Skvělé je, že chladnička gorenje NatureFresh s inteligentní AdaptTech technologií rozpozná vaše zvyky, takže uvnitř udrží optimální teplotu bez ohledu na to, jak často otevíráte dveře. Výsledek? Potraviny nejsou vystaveny teplotnímu šoku, který způsobuje jejich dřívější zkažení. A to zdaleka není všechno!  NoFrost DualAdvance systémdvojité cirkulace vzduchu vás zbaví starostí s únavným odmrazováním chladničky – zabraňuje totiž hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky. Potraviny jsou zmražené opravdu dokonale a nepřimrzají k sobě do jednoho neforemného kusu.

Gorenje

Příjemná překvapení pokračují také po otevření chladničky gorenje NatureFresh. Díky do detailu promyšlenému systému vnitřního uspořádání, multi-variabilnímpolicím, funkčním zásuvkám a efektivnímu LED osvětlení uvnitř vládne řád a pořádek. Jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu na trhu, CrispZone, s nízkou teplotou, automatickou regulací vlhkosti a speciálním světlem prodlužuje čerstvost vaší úrody. Zásuvka FreshActive je ideální pro uložení masa, ryb a mořských plodů. V mělké zásuvce MixBox budete mít po ruce všechny menší předměty, jako jsou pomazánky, máslo, rybí konzervy nebo rychlé snacky. Víceúčelový zásobník 3v1 MultiBox s víkem můžete využít k uskladnění aromatických potravin, jako jsou sýr či cibule. XXL SpaceBox poskytne dostatek prostoru třeba pro umístění krocana… Chladnička gorenje NatureFresh zkrátka uchová všechny potraviny, které máte rádi, co nejdéle přirozeně svěží a chutné.

Gorenje

Více informací na www.gorenje.cz