Ramínko že prý patří odjakživa jenom do skříně? Omyl! Tento užitečný dřevěný předmět toho zvládne víc, než jen chránit šaty před pomačkáním. Prohlédněte si našich šest nápadů a nechte se unést tvořivostí.

Když jsme u dřevěných ramínek BUMERANG přešli na lak na vodní bázi, bylo nutné změnit způsoby výroby i okolí továrny. Díky novému laku jsme snížili dopad ramínek na ozonovou vrstvu.

1. Odlište ramínka pomocí barvy.

Uspořádejte si oděvy, abyste snáze našli, co hledáte. Ramínka natřete stejným odstínem, jaký mají šaty na nich. Celek bude působit sladěně. Zužitkujte svůj smysl pro detail — vystavte věci na šatním stojanu.

Pro sladěný vzhled natřete ramínka stejným odstínem, který mají šaty na nich. IKEA má spoustu ramínek a věšáků na kalhoty/sukně. Využijte svůj smysl pro detail — dejte věci na šatní stojan.

Hledáte nové nápady na dekoraci? Vytvořte si ozdobný věšák na předměty! IKEA má spoustu ramínek, např. dřevěné ramínko BUMERANG. Pro ozvláštnění doplňte provázky.

2. Vytvořte si vlastnoruční dekoraci snů.

Vtiskněte prostoru svou pečeť pomocí jedinečného nástěnného ornamentu. Základnu ramínka obtočte proužky krajky nebo vlny, zauzlete a připevněte dřevěnými korálky. Konce můžete ozdobit i peříčky, která jsou letos v módě.

Docilte doma pořádku i hezkého vizuálního vjemu, spojte formu s funkcí a vytvořte svébytné dílo z ramínek! IKEA má spoustu ramínek, např. BUMERANG v bílé.

Docilte doma pořádku i hezkého vizuálního vjemu, spojte formu s funkcí a vytvořte svébytné dílo z ramínek! IKEA má spoustu ramínek, např. BUMERANG v bílé. Jedno z nich můžete ozdobit barevnou vlnou.

3. Stálá výstava přímo u vás na stěně.

Ozdobte stěnu ramínky a ozdobte i samotná ramínka. Jedno z ramínek BUMERANG omotejte vlnou. Několik jich zavěste na háčky a připevněte k nim věci, které chcete vystavit.

Máte spoustu šperků a bižuterie? Ramínka zabrání tomu, aby se vám náramky zamotávaly do sebe! IKEA má spoustu ramínek, např. BUMERANG v přírodní barvě z masivního dřeva.

4. Zavěste doplňky jinak než dříve.

Máte spoustu doplňků, řetízků apod.? Zavěste si šperky na dekorativní předmět, který vznikl svázáním tří ramínek pomocí provázku. Poproste někoho, aby vám při vázání ramínka pevně přidržel, a uvidíte, že budete hotovi raz dva.

Hledáte inovativní nápady pro kuchyňskou zahrádku? Vytvořte ji pomocí ramínek! IKEA nabízí spoustu ramínek na šaty, např. pochromovaný věšák na kalhoty/sukně BUMERANG.

5. Bylinky sem prostě patří.

Proč neproměnit prázdnou stěnu kuchyně v místo, které potěší hned více smyslů? Stačí k tomu věšák na kalhoty BUMERANG zavěšený na nástěnné polici s háčky, k němuž jsou připevněné lehké květináče s bylinkami vaší volby (my zvolili oregano a tymián).

stěna

6. Uspořádejte si věci denní potřeby.

Možná vám budeme připadat staromódní, ale myslíme si, že po ránu se nic nevyrovná vůni kávy a tištěných novin. Mějte noviny uspořádané a po ruce díky ramínkům, která jsou zavěšená na šroubku ve zdi. Noviny přes ně jednoduše přeložte.

Jsme moc rádi, když naši zákazníci přistupují k výrobkům kreativně. Jen tak dál! Ale mějte prosím vždy na paměti, že pokud výrobky IKEA pozměníte nebo upravíte tak, že je nebude možné opětovně prodat nebo použít k původnímu účelu, zaniknou tím komerční záruky IKEA a zanikne též vaše právo na vrácení výrobku.

Vytvořeno

Bytová návrhářka: Anna Cardell
Fotografie: Mats Ekdahl
Autorka textů: Anna Blom

Inspiraci jsme hledali na www.ikea.com

Další nápady hledejte i zde:

Reklama