Abyste předešli různým nehodám s obarvením prádla, Henkel nabízí ubrousky na praní K2r Colour Catcher. Ty nyní navíc přicházejí na trh i v ECO variantě, která nejenže chrání oblečení, ale je navíc šetrná k životnímu prostředí.

5ff6fbc80c50fobrazek.pngBavte se módou, buďte kreativní, nebojte se barev – a jakékoliv starosti hoďte za hlavu. S ubrousky Colour Catcher je péče o barevné a vzorované oblečení hračkou. Ubrousky během praní ochrání jednotlivé kousky od zabarvení, jelikož díky své unikátní patentované technologii působí jako magnet a uvolněnou barvu na sebe zachytí.

Henkel nyní představuje i jejich novou – ECO variantu, která pomáhá chránit oblečení během praní, ale zároveň šetří přírodu. Nové prací ubrousky Colour Catcher ECO neobsahují žádné parfémy a jsou kompostovatelné. Navíc jejich vlákna jsou ze 100 % přírodního původu a obal obsahuje přírodní trávu, aby se při jejich výrobě snížila spotřeba vody, ušetřilo více energie a spotřebovalo méně emisí CO2 (vs. buničina nebo dřevo). Společnost Henkel tímto krokem opět navazuje na svůj závazek k trvalé udržitelnosti.

S novými ubrousky Colour Catcher ECO si můžete užívat nošení oblíbeného oblečení a kdykoliv sáhnout po barevných kouscích, navíc s ohledem k přírodě. Maloobchodní doporučená cena za balení Colour Catcher ECO 18ks je 159,90 Kč.

Jak Colour Catcher ECO funguje?
Ubrousky Colour Catcher ECO se vlastnostmi ničím neliší od nejprodávanějších ubrousků Colour Catcher*. Mají v sobě kladný náboj, přičemž rozpuštěná barviva z barevného prádla jsou nabitá záporně. Díky pokrokové technologii se tak ubrousek Colour Catcher chová v podstatě jako magnet, který přitahuje volná barviva, uvolněná do pracího roztoku a udrží je na sobě. Zapomeňte na chemikálie, celý princip fungování ubrousků Colour Catcher je založen na fyzikálním principu. Nejenže ubrousek funguje jako určitá prevence proti nehodám s obarvením prádla při praní, ale zároveň i chrání barvy oblečení před jejich zešednutím. Ubrousky Colour Catcher jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu a po praní je můžete jednoduše vyhodit do koše na papír, protože jsou recyklovatelné.

* Nejprodávanější ubrousky proti zabarvení na SK i CZ trhu agregovaná data v hodnotě z průzkumných agentur za rok 2020
5ff6fb97b18c2obrazek.png

Reklama