Řadu dětských žvýkaček Orbit for Kids obohatí od poloviny března nová příchuť Tropical Fruit. Děti si tak budou moci pochutnat na variaci tropických příchutí citrusů a maracuji. Rodiče uspokojí jejich chuť na sladké a zároveň budou mít dobrý pocit, že přispívají ke zdravým zubům svých nejbližších již odmala.

orbit

Dětské žvýkačky Orbit for Kids Buble Gum a Jahoda, které jsou na trhu od minulého roku, jsou mezi českými dětmi velmi oblíbené. Díky velkému zájmu značka Orbit přichystala novou příchuť Tropical Fruit, která nadchne svojí šťavnatou a plnou chutí,“ říká Jana Přerostová, brand manažerka značky Orbit.

Stejně jako u dospělých, i u dětských zubů přináší žvýkání žvýkaček bez cukru neocenitelnébenefity. „Z pohledu zubařky i matky mohu žvýkání jen doporučit. Dětské zuby jsou totiž citlivější a staví základ kvality a vzhledu trvalých zubů. Jak je obecně známo, žvýkačky bez cukru neutralizují kyseliny zubního plaku a zvyšují tvorbu slin, čímž snižují nebezpečí vzniku zubního kazu i u dětí,“ říká MUDr. Soňa Rašková.

orbit

Na rozdíl od produktů Orbit for Kids Jahoda a Bubble Gum, které obsahují 14 plátků, nové Orbit for Kids Tropical Fruit budou baleny po pěti plátcích v obrázkových obalech, které svojí veselou formou edukují děti o dentální hygieně.

Tropické žvýkačky jsou od 18. března 2013 k zakoupení v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 10 Kč.Uvedením nové příchutě dochází ke sjednocení portfolia žvýkaček pro děti, do kterého se nově začlení Orbit Classic Junior v novém edukačním obalu.

orbit

Více se dozvíte na www.orbitklub.cz.

 

Reklama