Jakmile se necháte potetovat, musíte o nový výtvor pečovat a dát prostor pokožce, aby hezky zregenerovala. K tomu vám může pomoci mast určená pro intenzivní péči o nové tetování, Bepanthen Tattoo, který je oblíbený právě u řady tatérů.

Oslovili jsme 20 testerek a testerů z řad našich čtenářek, které nám v redakčním dotazníku napsali, že v brzké době plánují realizaci testování. Všem jsme začátkem roku zaslali jedno balení Bepanthenu Tattoo a požádali je o jejich recenzi.

Moc děkujeme všem testujícím za jejich recenze a doporučení. Jakou měli testující zkušenost s Bepanthen Tattoo?

626a5c74f01dfobrazek.png

Lenka P.
Nad moje očekávání velká spokojenost. Po zákroku dobrá hydratace a rychlá regenerace. Pokožka po namazání dýchá, což je skvělé pro hojení. Skvělá novinka, s provitaminem B5. Za mě určitě splnil očekávání a doporučuji všem, kteří se chystají vyzdobit si tělo :-)).

Soňa K.
Bepanthen Tattoo jsem začala používat na moje nové tetování a musím říct, že mi velmi pomohl k regeneraci tetované pokožky. Velmi dobře se nanášel a roztíral. Po několika dnech byla vidět změna - pokožka již tolik nepnula a tetování působilo svěžím dojmem. Vyhovuje mi i vůně přípravku, cítila jsem na pokožce mandlový olej. Určitě mohu doporučit dále, tento přípravek na péči o nové tetování je vysoce kvalitní.

Kateřina Ch.
Nechávala jsem si dodělat tetování na noze. Byla to pro mě docela velká plocha, takže testování Bepanthenu Tatto jsem využila a bylo super. O kůži s tetováním jsem pečovala testovaným Bepanthenem Tattoo. Byla krásně promazaná a netvořily se mi zbytečné stroupky kolem tetování navíc jako předtím. Kůže nebyla napnutá.

Lucie S.
S výrobkem jsem byla velmi spokojena. Dobře se nanášel a vytvořil na pokožce ochrannou vrstvu. Konzistence byla přiměřená. Vůni produktu hodnotím jako příjemnou, nevtíravou. Tento produkt, jako ostatní výrobky Bepanthen, je kvalitní.

Týna P.
Chystala jsem se na tetování na noze, a tak jsem byla ráda, že jsem mohla testovat Bepanthen Tattoo. Na kůži s vytetovaným obrázkem jsem si nanesla Bepanthen Tattoo, používala jsem ho několik dní dle rady tatéra. Testování bylo krásně ochráněné, strupy se tvořily minimálně a barva se pěkně zafixovala. Kůže byla hezky hydratovaná. Bepanthen Tattoo ráda doporučím všem, kdo se nechají testovat, péče s ním je skvělá.

Helena P.
Nechávala jsem si po svátcích dodělat tetování na rameni, takže jsem Bepanthen Tattoo perfektně využila. Tatér mi také tuto mast doporučil, také s ní má dobré zkušenosti. Moje tetování se krásně zahojilo a kůže byla díky Bepanthenu Tattoo pěkně vláčná, mast vytvořila ochrannou vrstvu, takže se mi do tetování nedostala žádná infekce.

Karel B.
Tento krém bych doporučil těm, kterým se testovaná kůže delší dobu hojí a mají ji spíše sušší. Krém mi opravdu vyhovoval. Měl příjemnou vůni. Dokáže perfektně ochránit tetování a vyhladit ho.

Lucie B.
Dva týdny zpět jsem si nechala udělat nové tetování. Použila jsem už hodně přípravků na tetování dříve, ale žádný mi nesedl tak, jako právě Bepanthenu Tattoo. Nanášel se velmi dobře, stačila troška na rozetření. A bonusem je příjemná, jemná vůně.

Andrea Š.
S produktem jsem velmi spokojená. Mast je velmi příjemná na pokožce, nedráždí ji. Navíc má příjemnou jemnou vůni. Snadno se vstřebává do pokožky. Za mě ideální produkt pro ty, které mají nové tetování. Hodnotím produkt 5 hvězdičkami z 5.

Karolína M.
Bepanthen Tattoo jsem dala své dceři, protože se nechala dříve tetovat než já a nemůže si ho vynachválit. Teď už vím, jaký výrobek si koupím pro sebe a s klidným svědomím se nebojím jít tetovat, protože už vím, že moje tetování bude v pořádku ochráněné. Velké dík patří krému Bepanthen Tattoo.

Petra P.
Krátce poté, co jsem měla možnost vyzkoušet Bepanthen Tattoo, jsem byla na svém dalším tetování. Vždy jsem na nové tetování používala klasickou vazelínu. Bepanthen opravdu na tetování zanechává krásný film a tím tetování zafixuje a neudělá se žádný strup, který by pak mohl vydrolit barvu. Promazávaní je velice důležité, už kvůli již zmiňovaným strupům a jejich následnému vypadávání. Za mě mohu všem doporučit.

Alena K.
Měly jsme v plánu si se dvěma kamarádkami udělat malé, stejné tetování, které nás propojí. Takže jsme všechny využily Bepanthen Tattoo, kamarádky si ho koupily a já jsem měla testovanou mast. Musím uznat, že pečuje o tetovanou kůži velmi dobře. Barva se nevydrolila a díky promazávání byla kůže rychle zklidněná. Hezky nevtíravě voní a dobře se vpije do testované kůže. Mohu doporučit, stejně jako mé kamarádky.

Bepanthen Tattoo je mast určená pro intenzivní péči o nové tetování. 
Složení s panthenolem (provitamín B5) vytváří na tetované pokožce ochrannou transparentní vrstvu, která přirozeně hydratuje, regeneruje a pomáhá k udržení ochranné kožní bariéry.

Mast Bepanthen Tattoo  - Intenzivní péče pro zachování krásy vašeho tetování

  • Pečuje o nové tetování
  • Pomáhá chránit tetovanou pokožku díky panthenolu
  • Je dermatologicky testována na tetované pokožce
  • Umožňuje pokožce dýchat přes transparentní vrstvu masti

Tip: Péče o vaše tetování začíná v momentu, kdy se necháte tetovat, a pomáhá ho chránit během několika následujících týdnů.

Jak použít mast Bepanthen Tattoo?
Pro správné použití nanášejte 4x denně mast Bepanthen Tattoo na tetovanou pokožku v tenké vrstvě. Mast vytvoří ochrannou transparentní vrstvu, nezanechává silný bílý film a nemusí se smývat.

Jak se starat o čerstvé tetování?
Řiďte se pokyny, které naleznete v Průvodce péčí o novou kérku a také radami svého tatéra.

Tip: Pokud je pokožka nateklá, zarudlá nebo horká i po několika dnech, kontaktujte svého lékaře nebo lékaře dermatologa. Může se jednat i o alergickou reakci.

Co obsahuje mast Bepanthen Tattoo?

  • 5% panthenol
  • Mandlový olej
  • Včelí vosk

Masťový základ s panthenolem vytváří na pokožce ochrannou transparentní vrstvu, která chrání krásu vašeho nového tetování a přirozeně regeneruje tetovanou pokožku. Bepanthen Tattoo je kosmetický přípravek CH-20220426-111

Reklama