Nové, moderní a kreativní – přesně takové jsou tekuté oční linky Eye Artist od ASTOR. S nimi dosáhnete vždy takového vzhledu, jaký chcete.

 

Jejich aplikace je snadná, rychlá a přesná. Tekuté linky Eye Artist mají vysoce precizní fixový aplikátor, díky němuž vymalujete tak silnou linku, jak si přejete - a to během chvilky!

 

S různou tloušťkou linek můžete dělat hotové zázraky! Toužíte například po tom, aby vaše kukadla vypadala větší než ve skutečnosti jsou? Pak použijte tekuté linky Eye Artist na horní víčko. Začněte slabou linkou u vnitřního koutku, kterou postupně rozšiřujte a ve vnějším koutku lehce protáhněte. Uvidíte úžasnou změnu!

 

Pokud si přejete pouze jemné líčení se zvýrazněnou linií řas, vykreslete slabou linku těsně nad horními řasami. Nikdy však nemalujte jednu nepřetržitou linii – raději dělejte malé čárky těsně vedle sebe. Docílíte tak ještě slabší linky.

 

Nemusíte se bát rozmazávání či blednutí barvy. Nové tekuté linky Eye Artist od ASTOR obsahují speciální formuli, s níž se linka nerozmaže a zůstane jen tam, kde ji chcete mít. Složení je navíc voděodolné a dlouhotrvající!

 

Náš tip: Eye Artist můžete využít i jinak než pouze na oční linky. Jednoduše nakreslíte také malé tetování na rameno či kotník. Díky voděodolnému a dlouhotrvajícímu složení se nemusíte bát, že by se tetování rozmazalo. 

 

Není to žádná věda – prostě vezměte do ruky nové tekuté oční linky Eye Artist od ASTOR a vymalujte si s nimi nový vzhled!

 

 

Nové tekuté oční linky Eye Artist od ASTOR jsou ophthalmologicky testované a jsou vhodné také pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček.

Doporučená maloobchodní cena je 175 Kč / 209 Sk.