Pátráte také po kávovaru, který vám nejen jednoduše a rychle připraví nejrůznější kávové speciality, ale zároveň si jej budete moci vystavit v kuchyni či v obýváku jako opravdovou designovou vychytávku? Pak se určitě seznamte s novým modelem Tassimo T 55.

Tassimo také rozšířilo svoji nabídku kapslí, takže si pochutnáte na spoustě dalších kávových specialit. Na své si tentokrát přijdou i fanoušci čaje.

Tassimo

Nejnovější model plnoautomatického kávovaru je charakteristický svým čistým geometrickým tvarem, takže ať už je vaše domácnost v jakémkoli stylu, Tassimo T 55 do ní skvěle zapadne. Vybrat si můžete hned ze dvou barev, a to z červené, nebo elegantní černé. Chromované doplňky jsou na lesklém povrchu opravdovou třešinkou na pomyslném dortu a díky průhlednému zásobníku na vodu na zadní straně je přes přístroj vidět.

Tassimo

Samozřejmě mu nechybí ani spousta inteligentních zlepšováků, díky kterým bude váš oblíbený nápoj perfektně připraven. Prvním z nich je možnost vlastního nastavení požadované intenzity nápoje pomocí speciálního tlačítka plus/minus. Váš partner si tedy bude moci pochutnat na silnějším espressu, zatímco vy si raději dáte třeba jemnější cappuccino. O kvalitu nápoje se stará samozřejmě filtr BRITA integrovaný v zásobníku na vodu. Také model T 55 se hrdě pyšní unikátní technologií čárového kódu, díky které připravíte svůj oblíbený nápoj pouhým stiskem jednoho tlačítka bez složitého nastavování nejrůznějších parametrů. Tento chytrý přístroj si zkrátka přečte všechny informace obsažené v čárovém kódu na každé kapsli a následně nastaví množství vody, čas spaření i teplotu tak, aby odpovídaly danému nápoji.

Tassimo

Všichni milovníci dobrého šálku kávy si nyní budou moci pochutnat na dalších neodolatelných kávových specialitách. Je libo černá káva skvělé chuti s intenzivním aroma? Dejte si Ristretto! Velký šálek jemné krémové kávy Jacobs Krönung caffe Crema XL potěší všechny po náročném dni v práci a Jacobs Krönung Latte Macchiato se sníženým obsahem cukru zase ocení zejména dámy. Na své si tentokrát přijdou i ti, kteří si raději než kávu dají kvalitní čaj, protože Tassimo nabízí vysoce kvalitní čajovou směs známé značky Twinnings.

Tassimo

Nabídka nápojů je opravdu široká, ale nemusíte se bát, že pokud dostanete chuť na čaj a vaše děti se začnou za okamžik dožadovat třeba lahodné čokolády Milka, budete muset přístroj složitě čistit. Proces spaření totiž probíhá pouze v kapsli T DISC a je zakončen protlačením systému čistou parou. Tím je spolehlivě zabráněno míchání jednotlivých chutí.

Tassimo

Vychutnejte si hned čtyři nové nápoje Tassimo:

Jacobs Krönung Espresso Ristretto

Černá káva skvělé chuti s intenzivním aroma pro všechny milovníky italského espressa.

Jacobs Krönung Caffé Crema XL

Velký šálek jemné krémové kávy, které nikdy v průběhu dne neodoláte.

Jacobs Krönung Latte Macchiato se sníženým obsahem cukru

Užijte si mléčné kávové potěšení naplno a bez pocitu provinění.

Twinnings Earl Grey tea

Vysoce kvalitní čajová směs známé značky Twinnings s jemnou příchutí a aroma bergamotu.

Tassimo

 

Reklama