Už brzy (v březnu 2009) se pod názvem SIMPLE otevře v Pařížské ulici č. 20 dvoupatrový obchod s nejluxusnější francouzskou módou. Doplní ji design, kosmetika, vonné svíčky, knihy, časopisy a champagne bar.
Designérem obchodu je architekt Adam Slabý.

Concept store SIMPLE, který patří do portfolia společnosti Carollinum, nabídne ucelený a jedinečný pohled na luxusní zboží a životní styl. Praha tak konečně vystoupí ze stínu módních metropolí a bude moci směle konkurovat Milánu, New Yorku či Paříži s jejich dnes již kultovními concept story Corso Como, Moos a Colette.                                   Givenchy

SIMPLE znamená v překladu jednoduchý, absolutní a také jednotný. Nový pražský concept store všechna tato slova spojuje.

SIMPLE = jednoduchý. Takový bude i nákup díky aktuální nabídce oblečení a doplňků světoznámých značek soustředěných na jednom místě. Poprvé v Praze budou zastoupeny značky Lanvin, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Chloé, Yves Saint Laurent, John Galliano a Dior Homme.


                                    Lanvin

Luxusní módu doplní svými svěžími modely (vytvořenými exkluzivně pro SIMPLE) mladý český návrhář Jakub Polanka úspěšně působící v Paříži, mladá francouzská značka Vanessa Bruno a stylové sportovní boty Puma Alexander McQueen.

SIMPLE = absolutní. Široký výběr oblečení, šperků, kabelek a bot doplní exkluzivní kosmetika, vonné svíčky a interiérové vůně Diptyque a Costes, pánské vůně Dior Cologne, designové kousky značky Christofle a limitované edice časopisů a knih o módě, architektuře a designu.