Také patříte k těm, kteří se po ránu vymýšlejí ejrůznější snídaňové kombinace, ale občas vám už trochu dochází inspirace? Pak vás na první dobrou určitě potěší nové sušenky BeBe Dobré ráno Mini. Pestrou snídani s nimi vykouzlíte během minuty a navíc si tak zajistíte energii na celé dopoledne. Cereální sušenky BeBe Dobré ráno Mini jsou totiž jako stvořené pro kombinaci s jogurtem. Díky malému formátu stačí jen nasypat sušenky do misky, zalít jogurtem, přidat kousek ovoce a nezapomenout po ránu doplnit tekutiny. Vyváženou snídani tak máte v mžiku připravenou. BeBe Dobré ráno Mini jsou k dostání ve dvou lahodných příchutích: kakaové a medové s oříšky.

Mini sušenky a jogurt, to je ideální kombinace

Nové sušenky BeBe Dobré ráno Mini jsou bohatým zdrojem vlákniny, obsahují celozrnné cereálie, vitaminy B a E a minerály jako hořčík a železo. Pokud si tuto novinku zařadíte do svého jídelníčku jako součást vyvážené snídaně, budou se sacharidy obsažené v sušenkách BeBe Dobré ráno Mini postupně uvolňovat a pravidelně vstřebávat po dobu čtyř hodin, a to díky speciální receptuře, vybraným ingrediencím a speciální technologii pečení sušenek. Dodají vám tak energii na celé dopoledne. A proč kombinovat sušenky právě s jogurtem? Jogurt představuje cenný zdroj bílkovin, živých bakterií, vápníku a řady vitaminů skupiny B.

„Jak víme, snídaně obsahující vlákninu a bílkoviny je dobrým základem každého dne, a proto je kombinace potravin obsahujících celozrnné cereálie a jogurtu ideálním způsobem, jak si připravit chutnou a přitom vyváženou snídani. Nezapomeňme přidat ještě ovoce a nápoj,“ říká Karolína Hlavatá, nutriční specialistka Endokrinologického ústavu v Praze.

S BeBe Dobré ráno Mini bude příprava snídaně hračka

Díky praktickému balení sušenek v pytlíčcích po jednotlivých porcích vám navíc odpadnou i starosti s měřením a přesným odvažováním vaší ranní dávky cereálií. Jeden pytlíček sušenek BeBe Dobré ráno Mini prostě jen vysypete do jogurtu a můžete začít snídat.

bebeBeBe Dobré ráno Mini 50 g

Doporučená cena: 9,50 Kč
Mini sušenky v pytlíčku najdou všichni fandové pestré snídaně v oddělení se snídaňovými cereáliemi. Balení po jednotlivých porcích můžete mít připravený v kabelce, nebo si je vezměte třeba na snídani do práce a jedno balení nezapomentě vzít i kolegyni. Určitě to ocení. BeBe Dobré ráno Mini 50 g dostupné ve dvou příchutích: oříškové s medem a kakaové.

bebeBeBe Dobré ráno Mini 300 g

Doporučená cena: 54,90 Kč
Abyste měli snídani stále po ruce, mějte doma v zásobě větší balení sušenek BeBe Dobré ráno Mini, které obsahuje celkem šest pytlíčků s mini sušenkami. Nově je seženete v oddělení se snídaňovými cereáliemi. BeBe Dobré ráno Mini 300g jsou také dostupné ve dvou příchutích: oříškové s medem a kakaové.

Reklama