5e7c92bdd8f0cimage.png
Mezipodešev s odpružením SH/FT vrací při došlapu energii a poskytuje tak maximální pohodlí. Odolná gumová podešev je navržena tak, aby dokonale přilnula k mokrému či suchému povrchu betonové džungle města i měnícím se povrchům v přírodě na treku v lese i horách. Textilní svršek boty je díky technologii OutDry zcela voděodolný a zároveň prodyšný. K chodidlu přilne jako druhá ponožka.
5e7c92eaec93bimage.png

Vnitřní konstrukce a vložka boty zvyšují nekompromisní pohodlí pro chodidlo. Columbia SH/FT navíc nabízí trendy kombinace barev a výrazné estetické detaily. Hodí se jako multifunkční a odolná stylová obuv do každého botníku. Je k dispozici v nízkém, středně vysokém kotníkovém provedení i hikové kotníkové verzi z nepromokavé kůže. Cena se pohybuje v závislosti na modelu od 3 399 do 3 899 Kč.
5e7c92d5a301eimage.png

Kolekce Columbia je k dostání v COLUMBIA-SPORT.CZ, COLUMBIA-SHOP.CZ, ve značkových prodejnách Columbia, řetězci Sportisimo a Hervis a v řadě e-shopů jako například SPORTISIMO.CZ/COLUMBIA, MALL.CZ, či 4CAMPING.CZ, SPORTOVNA.CZ/COLUMBIA-PRO.
5e7c9318d8fe8image.png

Reklama