Výrazné a intenzivní Palette Color XXL Xcite!

 

Vypadat cool, být trendy nebo in. Tato označení dnes vyjadřují přání každého teenagera. Mladá generace se nebojí experimentů a chce zkoušet neustále něco nového, což platí především v oblasti módy a účesů.  Současným hitem jsou odvážné a výrazné barvy, které podtrhují osobitý styl a pomáhají vystoupit z davu. Mladí lidé chtějí být styloví a přitom originální a přejí si měnit vzhled rychle a jednoduše podle nejrůznějších příležitostí a momentální nálady. Dnes není nic jednoduššího! Stačí sáhnout po některém z odstínů nových smývatelných barev Palette Color XXL Xcite  od společnosti Schwarzkopf & Henkel.

 

Nová řada vlasových barev Palette Color XXL Xcite je určena pro všechny, kteří rádi střídají barvu vlasů a neustále hledají něco nového a vzrušujícího. Tyto barvy splňují přesně to, co mladí lidé očekávají. Velice jednoduše a rychle se nanášejí a postupně se vymývají po 6–8 umytích. Díky tomu je velice jednoduché měnit vzhled prakticky během několika týdnů. To ocení také všichni, kteří zkušenosti s barvením vlasů teprve získávají a snaží se najít svůj styl.

 

Palette Color XXL Xcite jsou módní výrazné barvy s multireflexními barevnými pigmenty. Tyto barvy odrážejí světlo tak intenzivně, že s dopadem každého světelného paprsku vznikají mikroskopicky jemné třpytivé odlesky. Tento efekt zaručuje, že je barva vlasů po celou dobu nepřekonatelně zářivá.

 

Z řady extravagantních smývatelných barev Palette Color XXL Xcite si vybere opravdu každý, kdo se nebojí se svými vlasy experimentovat.


K dispozici je celkem pět trendy odstínů:

X27 Bláznivá růžová

X 36 Červená síla

X44 Bombastická červená

X88 Extrémně fialová

X91 Modročerné kouzlo

 

Další tipy od Palette!

 

Colours of Ostrava

Barvy značky Palette Color XXL a stylingové přípravky pro mladé Taft Looks si budou moci vyzkoušet všichni účastníci tradičního hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční 12.–15. 7. 2007. Stejně jako v loňském roce tady bude postaveno kadeřnické studio společnosti Schwarzkopf & Henkel. Zde budou profesionální kadeřníci barvit, stříhat, stylovat – zkrátka vytvářet osobité a moderní účesy všem zájemcům, kteří se nebojí se svými vlasy experimentovat.

 

Nové stránky www.klubpalette.cz

Rádi bychom vám představili nové stránky Klubu Palette! Můžete se stát členkou! Co na stránkách najdete? Spoutu zajímavých informací! Najdete zde informace o všech barvách značky Palette! Pokud se zajímáte o barvení vlasů a potřebujete s něčím poradit, můžete využít odbornou poradnu. Na www.klubpalette.cz také můžete vyhrát zajímavé ceny, aktuláně probíhá soutěž o vstupenky na na festival Colours Of Ostrava!

S novými stránkami  www.klubpalette.cz můžete také vyhrát krásné ceny v soutěži, která probíhá na Žena-in! Vyplňte správně zadanou soutěžní otázku a těšte se na bezva výhry pro vaše vlasy! Soutěž probíhá ZDE.