Vyzkoušejte novou řadu sirupů SodaStream Sparkling Goodness For Kids z přírodní ovocné šťávy, vyvinutých speciálně pro děti. Sirupy jsou připravené z čisté ovocné šťávy, jsou mírně přislazené a obohacené denní doporučenou dávkou vitaminu C. Neobsahují žádné umělé příchutě, umělá barviva nebo sladidla, ani konzervanty. Jsou báječnou volbou pro ty, kdo chtějí zdravě zahnat žízeň svých potomků, i svou. Nové sirupy budou ve stálé nabídce za 149 Kč. Z jednoho balení o objemu 750ml připravíte nejméně 6l kvalitního nápoje. SodaStream Sparkling Goodness For Kids se bude prodávat ve třech lahodných příchutích, které si děti určitě zamilují:

Sodastream

  • Pomeranč a broskev
  • Jahoda
  • Jablko

SodastreamS přístrojem SodaStream a novými sirupy tak vykouzlíte snadno a rychle lahodné nápoje z čerstvé kohoutkové vody. Stačí, když jemně naperlenou vodu dochutíte některým z nových sirupů a láhev, v níž jste nápoj připravili, pak jednoduše přibalíte do školní tašky nebo do auta. Teď navíc pořídíte i náhradní lahve SodaStream v dětském designu, takže si Vaše dítko tu svou rychle pozná (od 149 Kč za kus). A pokud ještě doma přístroj nemáte, zkuste SodaStreamsi vybrat z limitované edice SodaStream Jet (za 1.790 Kč) nebo SodaStream Genesis za 1.990 Kč v bílé barvě se sadou veselých dětských samolepek, které váš potomek určitě ochotně využije. Přístroje, bombičky i sirupy lze koupit v široké maloobchodní síti a v e-shopech. Podrobný seznam prodejců naleznete na www.sodastream.cz.

Tip na domácí nanuk SodaStream:

Připravte si ovocnou šťávu z jemně naperlené vody a například jahodového sirupu SodaStream Sparkling Goodness For Kids podle dávkování, uvedeném na obale. Nalijte trochu šťávy do víčka od sirupu a pro lepší chuť přidejte i několik kousíčků malin nebo pár kuliček rybízu - fantazii se meze nekladou! Vložte dřívko, dejte asi na hodinu zamrazit, vyjměte z víčka a ihned podávejte.

Co je SodaStream

SodaStream je inovativní systém pro výrobu perlivých a ochucených nápojů z čerstvé pitné vody. A to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi, protože si intenzitu sycení volíte sami stiskem tlačítka. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu. Zbavíte se nošení těžkých PET lahví i starostí s tříděním a likvidací plastových obalů a plechovek. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. SodaStream tak představuje pohodlnou a ekologickou alternativu k baleným soft drinkům nebo perlivé vodě.

Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Konzistence sirupů je vhodná speciálně pro perlivou vodu. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí na 60-80l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců (za cenu plynu - 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv - třeba doma nebo na chalupě - osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.

Více na www.SodaStream.cz, www.facebook.com/SodaDoma
Hry pro děti: www.SodaStreamKids.com

SodaStream

Reklama