I Vás už určitě napadlo, o co pohodlnější by bylo kupovat šaty on-line, ale jaksi jste se k tomu ještě nedostali. Povídejme si tedy chvíli o tom, jak si můžete bezpečně objednávat z internetu, a snad Vás to inspiruje!  

Věděli jste, že jedním z nejvyhledávanějších výrobků obchodních domů na webu jsou knihy a DVD? Kromě toho je dost populární i nákup oděvů, vždyť pořád narůstá počet těch – zejména lidí unavených předvánočním shonem, kteří se rozhodnou, že si své nové oblečení už koupí on-line. 
A přece, co nás zadržuje? Nejčastějším důvodem, který nám v nákupu on-line brání, je strach z odcizení údajů a samozřejmě je častou otázkou i kvalita zboží a možnost jeho výměny.Rozhodli jsme se, že si v rámci testu koupíme své jarní oblečení z internetu. V jeden volný večer jsme se vydali do nového webovského obchodního domu Otto.

Klikli jsme, pohodlně se usadili a prolistovali jsme si on-line katalog. Potom jsme si doslova od hlavy po paty prohlédli letošní trendy. Tak jsme se do toho vžili, že na konci jsme už rutinně „osahávali“ šatstvo, jako bychom byli v opravdovém obchodě. Právě na tohle vymysleli funkci zoom a funkci digitálního otáčení, díky níž si lze materiály prohlížet i zblízka a z různých zorných úhlů.  

Navzdory tomu, že jsme to nechtěli přehánět, museli jsme nakonec několik kousků umístit na seznam svých přání s poznámkou, že se sem ještě vrátíme.

Kvůli záruce jsme se neznepokojovali, vždyť na veškeré produkty je do 14 dní poskytována možnost výměny anebo vrácení peněz v celém rozsahu. Navíc jsme platili na dobírku, ale předem jsme se ujistili, zda je vše v pořádku.

Jsme na sebe hrdí, protože jsme se chovali jako skutečně uvědomělí zákazníci!  

Pro bližší informace navštivte http://www.otto-shop.cz/ .