Schauma a Šmoulové pečují o dětské vlásky. Vaše děti už nebudou plakat ani při mytí vlasů, ani při následném rozčesávání.

Slzy, křik a plná koupelna vody. To občas provází mytí vlásků našich milovaných ratolestí a působí to trauma nejen dětem, ale i jejich rodičům. Oblíbená značka Schauma od společnosti Schwarzkopf & Henkel nyní přináší řešení v podobě nové řady Schauma Kids s dvojitým efektem proti slzám. Vaše děti nebudou plakat ani při mytí vlasů, ani při následném rozčesávání. Pro radost a potěšení navíc najdou na etiketách nové řady Schauma Kids oblíbené modré postavičky Šmoulů ze známého animovaného seriálu. Šmoulové se totiž letos vracejí do popředí zájmu. Řekli byste, že slaví již 50. narozeniny?!

Schauma Kids

Řada Schauma Kids byla vytvořena speciálně pro potřeby dětí. Velmi jemný šampon&balzám šetrně, ale důkladně myje dětské vlásky a nedráždí oči ani citlivou dětskou pokožku. Receptura výrobků Schauma Kids obsahuje speciální pečující složky, díky nimž je snadné rozčesávat i dlouhé vlasy, aniž by se zacuchaly. Speciální vitamínové složení zároveň posiluje jemné dětské vlasy až po konečky, takže jsou pak silné a zdravé. Navíc, nový Sprej na rozčesávání vlasů umožňuje snazší rozčesávání delších a nepoddajných dětských vlásků.

Produkty Schauma Kids jsou dermatologicky testované. Jejich pH je vůči pokožce neutrální a jsou velmi jemné, takže jsou vhodné i pro každodenní použití. Vaše děti si mohou vybrat ze dvou voňavých variant – jahoda nebo multivitamin.

Schauma Kids si děti zamilují. Až se přesvědčí, že maminka mluví pravdu a šampon skutečně nepálí v očích, nebudou se mytí vlásků již bránit. Navíc se budou těšit na oblíbené kreslené postavičky Šmoulů.

Portfolio Schauma Kids nyní nabízí:
o Schauma Kids Jahoda – šampon&balzám 2v1 – 250 ml
o Schauma Kids Jahoda – Sprej na rozčesávání vlasů – 150 ml
o Schauma Kids Multivitamin – šampon&balzám 2v1 – 250 ml

Šmoulové, znáte je?

Taťka Šmoula, Mrzout, Šprýmař, Koumák, Šmoulinka a další modré postavičky spatřili světlo světa již před 50 lety. Jejich autorem je belgický výtvarník Pierre Culliford, známější pod pseudonymem Peyo. Šmoulové se poprvé objevili v belgickém komiksovém magazínu v roce 1958, v širší povědomí pak vešli především díky seriálu, který vznikal od roku 1981 v produkci společnosti Hanna Barbera. Celkem vzniklo 400 epizod. Úsměvné příběhy malých modrých skřítků se odehrávají ve středověké Evropě. Se svým vlastním „šmoulím“ jazykem se stali oblíbenými hrdiny dětí i dospělých. Letos se Šmoulové vrací na výsluní popularity. Brzy se objeví na plátnech světových kin v novém celovečerním filmu, který připomene 50. výročí jejich narození. 

Reklama