Mnoha ženám po celém světě znepříjemňují život různá vaginální onemocnění, doprovázená výtoky a nepříjemnými pocity.

fide

Víte, že vaginální infekce:

  • postihne více než 75 % žen?
  • opakovaně trápí až polovinu žen z uvedeného počtu?
  • jsou nejčastěji způsobeny kvasinkami rodu Candida a bakteriemi rodu Gardnerella?
  • lze úspěšně odstranit vhodným podáním laktobacilových kultur, které nastaví rovnováhu poševního prostředí?
  • se vyznačují změnou pH poševního prostředí a právě probiotika jsou schopna pH uvést do zdravé fyziologické rovnováhy?

Moderní vědecké poznatky společnosti FIDE  ve spolupráci s biotechnologickou firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnily posunout dámskou intimní hygienu do nové aktivní úrovně. Na základě několikaletého výzkumu uvádí výrobce FIDE na trh revoluční produkt v oblasti dámské intimní hygieny – menstruační vložky Carine a Oasis Probiotic s obsahem živých přátelských laktobacilových kultur.  

Proč kombinace dámské vložky a laktobacilů?

Lidský organismus a laktobacily patří neodmyslitelně k sobě. Laktobacily nejenže tvoří významnou součást střevní mikroflóry, ale jsou taktéž nezbytnou složkou vaginální sliznice. Zásadním způsobem se ve vaginální sliznici podílejí na produkci antimikrobiálních látek a na vytváření kyselého pH.  Je to zejména kyselé pH, které chrání tuto citlivou sliznici před infekcemi způsobenými jinými bakteriemi a kvasinkami. Pokud z jakéhokoliv důvodu (nejčastěji užívání antibiotik, nošení těsného oblečení, koupání v bazénech, ale i stres apod.) dojde k porušení této křehké poševní rovnováhy, dochází ke vzniku zánětu. Jedním z účinných pomocníků, kteří jsou schopni cíleně dodat k postiženým sliznicím účinné posily ve formě zdravých laktobacilů jsou právě dámské vložky Carine a Oasis Probiotic.

fide

Pro koho jsou vložky Carine a Oasis Probiotic určené?

Vložky Carine a Oasis Probiotic jsou vhodné pro pravidelné užívání jak u zdravých žen, které chtějí preventivně dbát o svoji intimní hygienu, tak u žen, které trpí jednorázovými nebo opakovanými vaginálními záněty bakteriálního nebo kvasinkového původu. 

Proč je vložka vhodná pro ženy, které trpí záněty?

Vložky Carine a Oasis Probiotic dodávají do vaginálního prostředí přirozené bakterie, které tam z důvodu zánětu chybí.

Proč je vhodná i pro zdravé ženy?

Tyto vložky jsou také vhodné pro pravidelné používání u všech zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu a dobře znají benefity, které probiotika tělu přinášejí. Neexistuje komfortnější a pohodlnější přístup jak sliznici dodat spoustu přátelských bakterií, než použití hygienické vložky, která je s intimními partiemi v nejtěsnějším kontaktu. Kolonizace vaginální sliznice laktobacily je tak zcela přirozená. Vložky Carine a Oasis Probiotic omezují vznik zánětu u žen, které jsou zdravé, a tak slouží jako prevence. Období menstruace, nebo např. období stresu, či jiné zátěže obecně zvyšuje riziko vzniku zánětu.

Omezení nepříjemného zápachu

Řada žen má obavu z nepříjemného zápachu, který může vzniknout jak při běžném nošení dámských vložek, tak zejména při probíhajícím zánětu.  Nepříjemné aromatické látky vznikají v důsledku rozkladu krve a výtokové tekutiny a to zejména působením nežádoucích bakterií. Přátelské probiotické bakterie rodu Lactobacillus omezují množení nežádoucích nebezpečných bakterií a redukují tak nepříjemné rozkladné mechanismy. Poslední studie poukazují také na použití probiotik při omezení zápachu vzniklého v důsledku pocení. Carine a Oasis Probiotic tak přináší přátelská probiotika na ty partie těla, které jsou nejvíce náchylné ke vzniku nepříjemného zápachu. Probiotika soutěží s těmi bakteriemi, které jsou hlavní příčinou vzniku zápachu a současně omezují jejich množení.

Jak často vložky používat?

fideProbiotické vložky Carine a Oasis Probiotic jsou určené jak pro pravidelné použití u zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu, tak pro ženy, které trpí různými vaginálními infekcemi. Vzhledem k velmi zajímavé ceně je lze použít jako účinnější náhradu klasických vložek, které nabízejí jen jediný benefit - zachycení menstruační krve nebo výtoku. Doporučujeme vložky Carine a Oasis Probiotic  jako vhodný doplněk k omezení vaginálních zánětů, doprovázených nepříjemným svěděními pálením případně výtokem.

Vyvinuto ve spolupráci biotechnologickou firmou Pharmaceutical Biotechnology.

více na www.fide.cz