Chuť, které se nedá odolat!
Kvalita krmiva je pro chovatele stále důležitější položkou, ale prim hraje i jeho chutnost. A protože instinkty velí psům od pradávna preferovat čerstvě ulovenou kořist, nejvíce si pochutnají na menu, které jejich vrozeným pudům co nejvíce odpovídá.
Do popředí v oblasti výživy psů se nyní dostávají holistická krmiva s vysokým obsahem masa v jeho původní, tedy čerstvé formě. A nové receptury granulí Carnilove True Fresh Dog tento trend opět beze zbytku naplňují. Díky unikátní výrobní technologii obsahují 60 % čerstvého masa a promění tak krmení psů v jedinečný chuťový zážitek.

645cc4e6de566blobid0.jpg

Čerstvé maso základem výživy psů
Šetrné zpracování surovin zachovává u řady Carnilove True Fresh Dog původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, než jakou vykazují běžná krmiva. Maso bez předchozího zpracování navíc zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin. „Fresh“ zdroje proteinu vynikají i vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu.

Objevte pět novinek!
Na scénu nyní přichází pět nových receptur. Vhodné jsou pro všechny fáze psího života, od štěněte přes juniory a dospělé psy až po seniory. V tomto holistickém krmivu nenajdete žádnou masovou moučku, naopak je obohacené o superpotraviny, bylinky a ovoce.

Pro malá plemena jsou tu granule s čerstvým rybím masem Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed, velcí psi mají na výběr mezi čerstvým kachním masem Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed a kuřecím pro mladší, ale také větší pejsky Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed. Kuřecí je v nabídce i pro starší nebo pro ty, co si musí hlídat váhu, pro ně jsou určené Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight, a nakonec je tu lahodné krůtí pro štěňátka Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy.

645cc4ee7b15cobrazek.jpg

Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed – do této receptury jsou přidané vaječné skořápky, lněné semínko a rozmarýn. Složení pomáhá udržovat malé psy v klidu i ve stresových situacích. Zároveň v krmivu získávají potřebnou energii, vitamíny a minerály, aniž by nezdravě přibírali.

Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed – tyto granule určené pro velká plemena obohacují také vaječné skořápky, slávka zelenoústá a jako koření tentokrát tymián. Receptura z čerstvého kachního masa, které je v kvalitě vhodné i pro lidskou spotřebu, cílí hlavně na zdravé kosti, klouby a zuby, což je u velkých psů zásadní.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed – receptura se hodí pro odrostlá štěňata velkých plemen. Obsahuje kromě masa i slávku zelenoústou, okřehek (lidově žabinec) a mořské řasy. Složení přispívá ke správnému vývoji zubů, kostí a kloubů i svalů.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight – granule obsahují kořen zázvoru, vaječné skořápky a rakytník řešetlákový. Složení pomáhá udržet imunitu, optimální hmotnost a také chrání před stárnutím.

Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy – složení granulí spolu s lososovým olejem, spirulinou a borůvkami napomáhá vybudovat silnou imunitu štěněte a přispívá k celkovému zdraví a pohodě.

645cc80e7b8fdobrazek.jpg

Nové receptury holistického krmiva Carnilove True Fresh Dog maximálně dbají na tolik sledovanou kvalitu. Pečlivě volené ingredience té nejvyšší jakosti a prověřeného původu je proto řadí ke špičce v této kategorii holistických krmiv. Krůtí a kuřecí maso dodávají lokální farmáři z Čech, Rakouska nebo Německa. Mořské ryby pocházejí z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní zase z evropských rybích farem.

Od ověřených evropských dodavatelů pochází i veškerá zelenina, ovoce a byliny. Kromě ingrediencí jako

je hrášek, červená čočka nebo dýně je složení obohaceno také o položku, která je v holistických krmivech Carnilove novinkou – o okřehek menší (lidově žabinec). Ten funguje jako zdroj omega 3 mastných kyselin důležitých pro správné fungování organismu a má pozitivní vliv na léčbu nosních otoků, polypů a chronické rýmy. Jednoduše další benefity přírody.

Všechny receptury holistických krmiv Carnilove True Fresh Dog jsou bezobilné a jak je u značek vyráběných VAFO PRAHA zvykem, neobsahují geneticky modifikované organismy. Tato řada je zajímavou alternativou i pro chovatele krmící metodou BARF.

Produktové tipy:

Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed
645cc8414dd85obrazek.jpgHolistické krmivo navržené na míru malým pejskům, kterým bude jistě chutnat, a ještě jim zajistí dostatek energie. Vysoký podíl B vitamínů v čerstvých rybách je navíc pomůže zklidnit i ve stresových situacích. Vaječné skořápky a slávka zelenoústá posílí kosti, klouby a zuby a spolu s vitaminy C a E upevní i imunitu. Složení s cizrnou, červenou čočkou, dýní a jablky podpoří zdravý metabolismus i trávení a zajistí účinné vstřebávání nezbytných živin a optimální tělesnou hmotnost. To vše je smíchané do chutných granulí.
www.carnilove.cz | 11,4, kg 1699 Kč

Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed
645cc879a55e2blobid0.jpgHolistické krmivo pro velká plemena s čerstvou kachnou z lokálních farem. Vysoce kvalitní bílkoviny z masa určeného i pro lidskou spotřebu napomáhají udržovat u velkých psů silné a štíhlé svaly. Další ingredience včetně minerálních látek podpoří zdraví jejich zubů, kloubů a kostí. Krmivo obsahuje i rostlinné bílkoviny z cizrny a vlákninu z dýně na správné fungování metabolismu a trávicího traktu. Vše zkombinované tak, že psi vyprázdní misku až do dna.
www.carnilove.cz | 11,4 kg 1599 Kč

Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed
645cc8894d901obrazek.jpgHolistické krmivo pro odrostlá štěňata velkých plemen, kterým napomůže k silným a štíhlým svalům. Kvůli správnému vývoji zubů, kloubů a kostí byly přidané také vaječné skořápky a slávka zelenoústá. Aby chlupáči dobře rostli a regenerovali, obsahují granule i pohanku, která je spolu s červenou čočkou přirozeným zdrojem rostlinných bílkovin a minerálů. Všechny složky spolu ladí tak, aby si psi maximálně pochutnali.
www.carnilove.cz | 11,4 kg 1599 Kč

Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight
645cc8c520dd8blobid0.jpgHolistické krmivo pro psí seniory z libového kuřecího masa v čerstvé formě z farem a lokálních. Složení granulí se zaměřuje na zdraví trávicího traktu a přirozenou imunitu, proto obsahuje jablka bohatá na vlákninu, kořen zázvoru a rakytník řešetlákový. To vše spolu s dietním kuřecím masem a tymiánem pomáhá udržet optimální hmotnost a také chrání před stárnutím. Přidané drcené vaječné skořápky jsou navíc důležitým zdrojem minerálů pro stárnoucí psí kosti. Chutné složení pomůže udržet psí zdraví co nejdéle.
www.carnilove.cz | 11,4 kg 1599 Kč

Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy
645cc8ecb9b6aobrazek.jpgHolistické krmivo z čerstvého krůtího masa, ve kterém štěně dostane maximální kvalitu. Přidaný lososový olej a okřehek zajistí díky esenciálním omega-3 mastným kyselinám správný vývoj zraku a centrální nervové soustavy. Spirulina s borůvkami a rozmarýnem napomáhají zase vybudovat silnou imunitu štěněte, podporují normální růst buněk a přispívají k celkovému zdraví a pohodě. Krůtí True Fresh je pro štěně určitě ta správná volba.
www.carnilove.cz | 11,4 kg 1599 Kč

645cc52ea4f98blobid0.jpg

Nové varianty granulovaného krmiva Carnilove True Fresh Dog jsou dostupná ve třech gramážích (11,4 kg; 4 kg; 1,4 kg) v následujících recepturách:

  • CARNILOVE TRUE FRESH DOG FISH Adult Small Breed
  • CARNILOVE TRUE FRESH DOG DUCK Large Breed
  • CARNILOVE TRUE FRESH DOG CHICKEN Junior Large Breed
  • CARNILOVE TRUE FRESH DOG CHICKEN Senior & Healthy Weight
  • CARNILOVE TRUE FRESH DOG TURKEY Puppy

Továrna s ojedinělým know-how
Exkluzivní chuťový zážitek a výživový benefit umožňuje inovativní výrobní kapacita společnosti VAFO PRAHA, producenta krmiv Carnilove. Továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím mohou vznikat granule té nejvyšší kvality.

645cc455a8c62obrazek.jpg