Na jaře 2008 oslavil Palác Flóra páté výročí ve znamení exkluzivního šperku – diamantu v hodnotě téměř patnácti milionů dolarů, který pro návštěvníky přivezl z New Yorku a vystavil po dobu jednoho týdne. Jako bonus pro své zákazníky nyní přináší dárek v podobě nových obchodů. V prostorách nákupní galerie se otevře dvacet obchodů známých značek, mezi které patří například obchody s oblečením Weekend by MaxMara, GANT Boys & Girls & Baby , Champion Kids, Cottonfield, Jackpot či Pietro Filipi. Dále se mezi nové obchody zařadí také kadeřnictví Cut  and Color, Sparkys Dárky, obchod  s módními doplňky a hodinkami Swatch Store nebo Bageterie Boulevard.

 

„Oslavy pátého výročí pro nás byly signálem ke změnám. Naším cílem je obměna a rozšíření sortimentu značek a přínos něčeho nového pro naše zákazníky,“ uvádí Šárka Bušková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Změnou neprochází jen obchody s oblečením, ale také obchody se službami a občerstvení. Po úpravě sezení ve čtvrtém patře jde tedy o další velkou změnu, která návštěvníkům naší nákupní galerie zpříjemní chvíle při nakupování a odpočinku,“ dodává Šárka Bušková.

 

Dvacet nových obchodů se postupně otevře na všech čtyřech patrech Paláce Flóra. Mezi známé značky přinášející módní kolekce i doplňky patří například Weekend by MaxMara. Pro oblečení této značky je typické využití pohodlných přírodních materiálů i detaily, které dotváří komfortní outfity pro každý den. Elegantní kolekce pro dámy i pány najdou zákazníci v obchodě Pietro Filipi, který nabízí oděvy inspirované světovými trendy jak pro formální příležitosti, tak pro každodenní užití.

 

Pro malé návštěvníky se již otevřely obchody GANT Boys & Girls & Baby, Ciciban a také Champion Kids. Sportovně elegantní oblečení značky GANT zde otevřelo svůj první obchod pro nejmenší zákazníky a přineslo kolekci pohodlného módního oblečení navrženého pro všechny dětské věkové skupiny od miminek až po teenagery. V Cicibanu naleznou zákazníci dětskou obuv, jejíž výroba má již dlouholetou tradici. Boty jsou vyráběny nejen s důrazem na kvalitu, ale i na módní trendy a  použití přírodních materiálů.

 

Při nákupu dárků či drobných pozorností Vám pomůže nově otevřený obchod Sparkys Dárky. Sortiment obchodu zahrnuje vše od plyšových hraček přes hrnečky, společenské hry až ke hrám elektronickým. Přináší inspiraci pro všechny věkové kategorie. Pro ty, kteří budou chtít změnit svůj vzhled, je připraveno kadeřnictví CUT & COLOR. Bez objednání zde můžete změnit svůj účet pomocí nápaditých barev a extravagantních sestřihů. Vlasová kosmetika, kterou můžete v kadeřnictví i zakoupit, zahrnuje známé a kvalitní značky jako například System Professional, Kérastase, Redken a High Hair.

 

Více na www.palacflora.cz

Reklama