Podnikáte, ale potřebovali byste pomoct s financováním své firmy nebo živnosti? Využijte speciální půjčky pro podnikatele a drobné živnostníky. PROFI CREDIT, jedna z největších nebankovních společností u nás, přichází na jaře s rozšířenou nabídkou půjček právě pro podnikatele. Dosáhnou na ně i živnostníci, kterým odmítly půjčit banky.

profese

„Chceme vyjít vstříc všem podnikatelům, kterým nechtějí půjčit banky. Ať už živnostníci provozují kadeřnický salon, obchod se smíšeným zbožím nebo autoservis, ProFi půjčku u nás získají rychle a jednoduše,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová. Podnikatelskou půjčku si u nich vzala i Jana Machová. Provozuje menší kosmetický salón a vybavení už dosluhuje. „Potřebuji nové kosmetické lůžko a přístroj na čištění pleti, aby se ke mně zákaznice vracely. Půjčila jsem si 30 000 korun na rok a peníze jsem dostala hned a bez problémů, stačila jen občanka a potvrzení o podnikání,“ pochvaluje si ProFi půjčku Jana Machová.

PROFI CREDIT nabízí majitelům firem, drobným podnikatelům a živnostníkům hned tři typy půjček, které jsou šité na míru jejich potřebám. Podnikatelé si můžou půjčit od 30 000 do 150 000 korun na cokoliv. „Stejně jako u zaměstnaneckého úvěru zavádíme i pro firemní zákazníky odměnu za řádné splácení. „Klienti, kteří využijí půjčky PRoFi BONUS, mají navíc možnost získat bonus za dobré splácení ve výši až 19 000 korun,“ říká Dana Hakavcová.

 

ProFi MINI

je úvěr ve výši 30 000 korun na 12 měsíců.

Pro získání půjčky stačí minimum dokladů - platný občanský průkaz a potvrzení o podnikání.

Půjčka je určena podnikatelům od 18 let, kteří aktivně podnikají minimálně 6 měsíců.

ProFi MINI+

je rozšířenou variantou úvěru ProFi MINI s nabízenou půjčkou 40 000 korun na 18 měsíců nebo 50 000 korun na 24 měsíců.

Zájemcům o tuto půjčku musí být víc než 26 let a musí podnikat minimálně 2 roky.

ProFi BONUS

nabízí úvěr od 30 000 do 150 000 korun se splatností 12 - 24 měsíců, bonus až 19 000 Kč.

Podnikatel doloží 2 poslední daňová přiznání a případně výkaz zisků, ztrát a rozvahu. Podmínkou je roční obrat minimálně 250 000 korun.

Podnikatelé jistě ocení i možnost předčasného splacení půjčky a její rychlé vyřízení. Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru. Finance jim PROFI CREDIT půjčí na základě hrubého obratu, nikoliv zisku, bez zástavy nemovitosti. Úrok ProFi půjčky je navíc daňově uznatelný.

Firemní klienti si mohou o ProFi půjčku zažádat na nové stránce www.provasepodnikani.cz.

profi

 

Reklama