Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny

Pamatujete na loňský podzim, kdy byly v České republice uvedeny nové barvy na vlasy značky Perfect Mousse? Tehdy tato novinka způsobila doslova revoluci v oblasti barvení vlasů. Důvodem velkého úspěchu je unikátní pěnové složení, díky němuž se Perfect Mousse snadno nanáší na vlasy a vytváří tak intenzivní, přirozené barvy, které vlasům dodávají úžasný lesk - navíc jsou bez amoniaku. Nyní se k paletě přirozených dlouhotrvajících barev Perfect Mousse přidají tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

mousse

Oblíbená řada dlouhotrvajících pěnových barev Perfect Mousse nabízí nyní díky těmto třem novinkám již 18 přirozeně vypadajících zářivých odstínů. Máte tedy ještě více možností, jak docílit dokonale krásných vlasů.

Pěna barev Perfect Mousse nekape, díky čemuž je použití neuvěřitelně snadné a pohodlné. Jednoduše si připravíte barvicí směs a poté pěnu pumpičkou nanesete přímo do dlaně. Pěnu pak lehce vmasírujete do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon. Díky své inovativní pěnové konsistenci a aplikátoru barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na obtížně dosažitelné zadní části hlavy a na spánky. Při barvení se rovněž vyhnete případnému zašpinění oděvu či koupelny. A jistě oceníte i to, že barva krásně voní.

Ale to není vše! Díky šetrné receptuře bez amoniaku je tato barva rovněž velmi šetrná k vlasům. Perfect Mousse po barvení o vlasy zároveň pečuje, a to díky regeneračnímu balzámu. Ten obsahuje výtažky z exotických orchidejí a sójové proteiny, jež dodávají vlasům výjimečnou hebkost.

Dlouhotrvající pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse nyní přináší tři nové přirozeně vypadající zářivé odstíny:

  • 865 - Jantarově zlatoplavý
  • 586 - Intenzivně mahagonový
  • 419 - Sametově fialovohnědý.

Ptáte se na výsledek? Je to jednouché. Perfect Mousse vám zajistí dokonale dlouhotrvající intenzivní lesklé barvy s perfektním krytím šedin. Pěnová barva Perfect Mousse nabízí perfektní řešení pro krásný vzhled vašich vlasů za doporučenou cenu 139,90 Kč.

 

Reklama